Lietotājvārds
Parole
......
Visiem, kas nav IZM paspārnē, laimīgu, kārtīgu un priecīgu Jauno, 2017. gadu! Kaut gan šis gads ir sācies slikti - ar šādu "pārskatu" par savu plānā galdiņa urbšanu. Negribas iebilst par atsevišķām lietām. Simbolisks ir pats attēls! Ierēdnīši, nu pagrieziet savas galvas uz otru pusi - uz mūsu pusi!
Labāk īstenojot reformas būtu padomājuši par programmu atvieglošanu bērniem, jo tie vairs netiek līdzi, jo IZM un stratēģijas, plāni, bet bērni paši par sevi....
....
Par IZM panākumiem būtu kauns runāt, jo it sevišķi par pedagogu atalgojuma modeli. Šis modelis ir kā KĀRTĒJAIS SPĻĀVIENS gan skolotājiem sejā, gan arī tautai, gan globāli skatoties - visai izglītības sistēmai...... Kā var par to runāt kā par sasniegumu, ja darba samaksa pēc visādām iespējamajām piemaksām ir kļuvusi mazāka nekā pagājušajā mācību gadā......Jā, protams skatoties uz modernizācijas pasākumiem, gan kļūst patīkamāk - vismaz kaut kur ir kas labs izdarīts..... Pārējais ir tukšu salmu kulšana..........
Laimīgu Jauno gadu visiem!
IKVD monstrs aug un briest, līdz pats plīsīs no sava resnuma. Liekēžu bars, kurš tik daudz ir sabojājis normālā izglītības darbā! No reālās skolas dzīves neko nesajēdz!
Skolnieciņš 01.01.2017. 12:23:55
Es ienīstu naudu, es neesmu jauks un pozitīvs. Es vēlos būt galvenais ellē vai citā līdzvērtīgā pasaulē, jo ir arī citi…. Daži panti no Merķeļa “Latvieši” mani raksturo pilnībā…. Tik baisi paliek, redzot savu personības fortfolio, no cita cilvēka mutes…. Nu, rēcīgi… Es neraudu, es smejos. Citreiz mani smiekli ir smiekli, bet citreiz asaras….. Es mēģinu atslēgt savu cilvēcību…. Nauda maina cilvēkus… Vai Tu esi gatavs naudas dēļ pārdot dvēseli? Es nē, jo dvēsele ļauj izmantot maģiju… Tā ir kā neliels kodolreaktors, kas piemīt visām augstāk attīstītajām sugām…. Tā ir enerģija…. Bet nauda ir metāls, papīrs un binārais kods… Patiesā cieņā, Jūsu Skolnieciņš
IZM reformas notiek reformu pēc. Lai ierēdņi attaisnotu savu eksistenci. Ar uzlabojumiem un pārmaiņām, izglītības sfērā tam nav nekā kopīga.
Ir nepieciešamas reformas. Tas jau nav tik savarīgi, kā tās nosauc. Galvenais, la tās būtu veiksmīgas, izdevušās. Taču māc šaubas, jo viss notiek tādā kā slepenībā. Pirms sāk kādas aprobācijas, vai nebūtu bijis pareizi ļaut izglībības sfērā iesaistītajiem iepazīties un diskutēt, lai aprobācijā izietu jau pilnvērtīgs darbs? Atskaitīšanās par paveikto liekas tāda kā paštīksmināšanās.
Kompetencū pieejā balstītās mācības ir tikai uzsākts projekts, mēs nezinām, vai tas būs veiksmīgs. Visticamāk, lai par to varētu spriest, paies vēl vairāki gadi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.