Lietotājvārds
Parole
Iepriekšējam 04.08.2016. 22:46:03
Tu domä, ka sagadīšanās ir tas, ka katru gadu no Kokneses uz augstskolām budžetā ķīmiju dodas studēt vismaz 2 skolotājas audzēkņi? Vai sagadīšanās ir tas ka skolotāja ir ar apbalvojumiem par sasniegumiem ķīmiķu sagatavošanā? Labāk nerunā, ja neko nezini.
Iepriekšejam 04.08.2016. 21:30:47
Ķimija 8. un 9. klasēs ir bernudarza limenis. Šaubos, ka Ludmilai Čudarānei ir kada loma Rituma sasnegumos, kaut ari šaubos, ka 1. gimnazija ir daudz ko vinam devusi. Drošvien ta ir tikai vina centibas rezultats. Var but ari pasnedzeji no LU palidzeja.
Iepriekšējam 03.08.2016. 00:00:02
Ritums Cepītis līdz 9. klasei mācījās unķīmiju apguva I.Gaiša Kokneses vidusskolā pie skolotājas Ludmilas Čudarānes. Tur arī tie pamati ielikti. Jo nevar bez pamatiem no lauku skolas iestāties Rīgas 1.ģimnāzijā un uzreiz ar panākumiem katru gadu sākt startēt starptautiskajās olimpiādēs. Ne tā?
diemžēl laukos nav spēcīgi skolotāji, bērni jau būtu, kuri ņem pretī, ne daudz bet ir mtoivēti nopietni mācīties
Lai tiktu uz starptautisku olimpiādi ir ļoti daudz papildus jāmācās un jāgatavojas. Diez vai no Daugavpils vai Liepājas vai Ventspils ir iespēja reizi nedēļā doties uz Rīgu, lai papildus mācītos un gatavotos. :(
pie pēdējā 02.08.2016. 12:19:52
atvainojos par kļūdu tekstā...uz olimpiādi
Nav nedz varēšana, nedz vēlēšanās. Lai tiktu uz olimpiādēm citās valstīs, ir jāuzvar daudz kur citur iepriekš. Ne jau tā, atbraucu no Mālpils un tagad laidiet mani uz starptautisko nometni...
Nerīdziniens 02.08.2016. 10:50:46
Rīgā maznodrošinātā statusu dod, ja ienākumi ir zem 320eur uz vienu cilvēku ģimenē. Paldies Nilam Ušakovam, foršs domes priekšsēdētājs. Rīgā ir lielākas algas, toties dārgāka dzīve (komunālie), tomēr pārtiku var nopirkt lētāk Maxima, Supernetto veikalos. Rimī ir dārgāks. Apģērbu var sapirkt tirgū, kvalitāte laba. Pusotru - divas reizes lētāks kā Alfā, Valletā, Spicē, Molā, Origo. Vismaz bērns neizkatīsies bomžveidīgs un atbildīs vienaudžu standartiem. Elektroniku var sapirkt Verners De, RD elektronics, Elkor, bet Capital ir dārgi. Rīgas pirmajā ģimnāzija ir šausmīga atlase un konkurss. Lielākoties visi tur nāk no vidējām vai trurīgām ģimenēm, noteikti nav tādu, kas dzīvo par 128,00eur mēnesī. Nu, manā ģimenē ienākumi ir mazāki par 320,00eur un ir nedaudz virs 128,00eur. Nabadzības sliegsnis ir 291eur, Rīgā pat ir vakances ar 1000eur netto, daudz naudas. Ģimnāzijās skolotāji saņem vairāk par 10-15% no slodzes + kreisās naudas(prēmija, soc. kautkas). Daudzi turīgie ņem privātskolotāju (lielākoties matemātikā!). Olimpiādēs (valstī!) tiek no reģioniem, bet tālāk pirmās vietas zaudē. No laukiem novada olimpiādē var iegūt atzinību un vietas, es nerunāju par skolām ar 40-50 skolniekiem, tiem dzīvē laukos ir vāks.
Nerīdziniens 02.08.2016. 10:36:41
Rīgā maznodrošinātā statusu dod, ja ienākumi ir zem 320eur uz vienu cilvēku ģimenē. Paldies Nilam Ušakovam, foršs domes priekšsēdētājs. Rīgā ir lielākas algas, toties dārgāka dzīve (komunālie), tomēr pārtiku var nopirkt lētāk Maxima, Supernetto veikalos. R
Es saprotu, ka slēdz. BET nav jau arī tā, ka lauku skolās nebūtu neviena skolēna! Līdz ar to kādēļ lai kaut vai viens nevarētu piedalīties olimpiādēs? Vai viņi nav tik gudri kā pilsētā...?
VAi tev maz ir jausma, kas notiek lauku skolās??? Tās atkal jau slēdz..
Interesanti, ka visas Rīgas skolas. Vai tiešām lauku skolās nav olimpiāžu dalībnieku?
Rīdziniece 02.08.2016. 09:43:30
Apsveicu skolēnus! Malači!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.