Lietotājvārds
Parole
Līdz ar autobusu būs jāpiešķir arī nauda benzīnam, braucamo apkopei un uzturēšanai, jāalgo šoferi. Ja izmantos vairākas skolas, būs jāpērk arī "nanotehnoloģijas" dezinfekcijai. Kā nākamais priekšvēlēšanu populisma gājiens varētu būt arī citas - neizmantotas vai nolietotas tehnikas, piemēram, traktoru, zāles pļāvēju u.tml. dāvinājums Rīgas bērnudārziem. Kurš pateiks - cik tas izmaksās Rīgas iedzīvotājiem, jo tās atrakcijas būs par manu nodokļu naudu.
Klasiski autobusi tiek iedalīti: pilsētas, starppilsētu un tūrisma, no kuriem piemēroti skolēnu pārvadāšanai ir pēdējie divi - to RS pārstāvjiem jau vajadzēja zināt. Tas, ka autobusi par 400 EUR/gab tiek nokrāsoti oranži, nenozīmē, ka atbilst skolēnu pārvadāšanas prasībām.
Prieks par tādu lēmumu! Vienīgi tiešām, tas varēja būt rindas kārtībā pieejami visām skolām, kad var organizēti pieteikt uz konkrētiem datumiem. Noslodze noteikti sanāktu lielāka un izdevīgi viesiem.
Neuztvēru šī projekta būtību! Tātad šie nolietotie RS autobusi tiks piešķirti 15 skolām??? Žēl, ka nolietotie. Un žēl, ka piesaistīti konkrētām skolām. Ja tie vispār kust uz priekšu, tad būtu gan labāk, ja tie tiktu visām skolām rindas kārtībā. Nu, piemēram, es ar klasi dodos ekskursijā, tad es varu piezvanīt un noskaidrot, kurā datumā es šo autobusu varu dabūt. Kādas cenas? Jo transporta firmām ir vai nu tādas cenas, kuras skolēni nevar apmaksāt vai arī tik nobraukti autobusi, ka bail ar tādiem doties.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.