Lietotājvārds
Parole
Piezvanīju uz izvēlēto sarakstā nometni. Viss bija ok līdz brīdim, kad pavaicāju par valodu nometnē, Atbilde - pagaidām no 30 vietām bērniem pieteikušies 23 krieviski runājošas ģimenes. Uz jautājumu, kādā valodā notiks nometne - atbilde, abās, pēc nepieciešamības. No saviem vecākiem esmu dzirdējusi par padomju laiku pionieru nometnēm, kur ari tā esot bijis... Paldies, meklēšu tādu nometni, kur mans bērns (1 klases) var runāt un saprasties VALSTS valodā! Varbūt tādam jābūt arī nometņu noteikumiem, lai vismaz nometnē cittautību (dzīvojošu Rīgā) bērniem, dotu iespēju pamācīties Valsts valodu, ja jau skolā to nav vēl apguvuši...
Neredzu visu sarakstu.
Nometnes pilsētā - vasarā!!! Kādas šausmas! MŪŽAM SAVIEM BĒRNIEM KAUT KO TĀDU NENODARĪTU!
man 2 berni bet ar minimalo algu nevaru to atlaities.bus nometne vasara pie omes
Vasaras nometni? Būsim precīzāki - pārsvarā tās ir nepilnas nedēļas nometnes. :) Un vidēji statistiskā ģimene jau vairāk arī nevar atļauties - pusi viena vecāka mēneša algas par nepilnu nedēļu 2-3 bērniem... :)
Cenas arī varēja pievienot. Es saprotu - Domes līdzfinansējums, bet cik jāmaksā no vecāku kabatas? Varbūt nemaz nevaru atļauties!
Nu gan - pasniedzat to tā, ka nometnes būtu veids, kā atpūsties no bērniem! Mēs bērnus uz nometnēm sūtām, lai viņi pilnveidotos, tas ir ieguldījums VIŅOS, nevis, lai vienkārši atpūstos NO bērniem. Milzīga atšķirība! Katrā nometnē bērni apgūst daudz ko jaunu, attīstās un veido iepazīšanās.
Man gan nekad nav patikušas nometnes. Saprotu, ka vecākiem tā vieglāk - 2-3 ned brīvas, bet man nekad nav patikušas.
eh, laimīgie kas jau var par nometnēm domāt! :) Vēl priekšā grūtākais mēnesis - aprīlis!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.