Lietotājvārds
Parole
Sulīgā Anda 24.01.2017. 15:47:22
Biju agrāk iemīlējusies savā fizkultūras skolotājā!Vai tas bija normāli?Andiņa visus jūs mīl!:)
"Tauta" domā, ka skolas un skolotāju darbs aprobežojas tikai ar stundām.
Nez no kurienes tauta izraka, ka skolas jūnijā nestrādā...? Notiek dažāda veida priekšmetu prakses un arī darbs ar nesekmīgajiem slaistiem, un kā tad ar eksāmeniem un izlaidumiem, kas ir ap Jāņiem?
Iepazīstoties ar Zuzes komentāriem, var noprast, ka skolniekiem brīvlaiki vispār nav vajadzīgi. Urr - ā! Pēc diviem gadiem skolēni mācīsies arī jūnijā!
Cik var noprast, lielākā tautas daļa jūsmo par pēkšņi iestājušos aukstumu, kas nebūt nav no tiem labvēlīgākajiem dzīves apstākļiem. Diemžēl aukstuma tuvākais brālis ir bads. Skanīgāk izklausītos, ja Ome būtu uzrakstījusi: ''aukstums un bads " lai savstarpēji vieno!"
to Tirions 06.01.2017. 08:40 06.01.2017. 14:08:54
Nu, nu... Bieži pašvaldības lielā priekšniecība parasti neakceptē kaut ko pārcelt vairāk par 1 dienu, to pašu ar lielu pierunāšanu... Vismaz speciālās skolas ir pastarpināti pakļautas arī pašvaldībām..
Labprātāk uz skolu, jo mājā nav ko darīt!!! Ja nu vienīgi tam, kurš dzīvo kārtīgā lauku mājā, kur jānovāc sniegs, jāpienes malka un ūdens, jāapkopj lopi, jāpagatavo ēst, ja nav vecmāmiņas vai vectētiņa. Va vilks, sāku ilgoties pēc dzīves īstos laukos...
vienmēr pārdzīvoju, ka brīvlaikā ir tumšs un melna zeme, skola sākas - un skaists sniegs. Sen garām tie laiki, kad skolās bija slēpes. Jā ne jau superīgās, bet bija , un sporta stundas notika pa mežu slēpojot.
Miera periods nebūt nenozīmē slinkošanu, tā, lūk. Gan pēc dabas, gan pēc kalendāra.
--> no laukiem 06.01.2017. 08:42:19
Nu, ja pēc dabas likumiem, tad šobrīd arī cilvēkam ir miera, ne darba periods(atvaļinājums!). Un jāstrādā, jādarbojas gada siltajā, gaišajā laikā. Jā pēc dabas.....
to Annika 05.01.2017. 20:49 06.01.2017. 08:13 - blēņas. Internātskolās un arodskolās sen ir izveidota sistēma, ka šādos gadījumos dienas ir jau sen atstrādātas.
Es gan uzskatu, ka brīvdienas un brīvlaiki ir jāpakļauj kalendāra nevis dabas apstākļu prasībām. Arī dižie zemnieki atzīst, ka labākas ražas nāk pēc kalendāra sētos laukos nevis siltā aprīlī no zemē iedēstītiem kartupeļiem. Tomēr senie romieši (viņi izdomāja kalendāru?) bija gudrāki par mums. Mēs ar savu augstskolu gudrībām esam krietni iepakaļus. Tikai nesāciet atkal vainot izglītības sistēmu, ne jau tajā ir vaina. Vaina ir mūsu bērnos, jo viņi nevēlas mācīties. Par divām dienām - nu ir taču izvēle: gribu - eju uz skolu, negribu - neeju. Pakļauties katrai pavēlei nav prātīgi. Nav jau militāra iestāde.
to Annika 05.01.2017. 20:49 06.01.2017. 08:13:48
Tipiska rīdzinieka domāšana, kuriem "viss atrodas uz vietas". Ir jau arī speciālās internātskolas, kur bērni brauc lielus attālumus līdz skolai. Atbraukt uz 2 dienām, un atkal braukt mājās...
Visdrīzāk mans komentārs nebūs populārs, bet es vispār pārceltu ziemas brīvlaiku uz 10 dienām uz priekšu, nesasaistot to ar reliģiskajiem svētkiem, tikai laika apstākļu dēļ, jo pēc J.G. vienmēr sakās ziema, cik sevi bērnībā atceros, mēs katru dienu slēpojam, slidojām, spēlējām sniega pikas.. Bet decembra beigās bieži vēl nav ko darīt, tikai ar riteni vizināties zem lietus... (vispār kalendārs neatbilst astroloģiskajām, vecais-t.i.+14 dienas būtu daudz pareizāks).
Sulīgā Anda 05.01.2017. 21:22:04
Lūdzu, nedzēs mani! Ko es esmu pārkāpusi? Mēs taču dzīvojam demokrātijā, vai ne? Nu, lūdzu nedzēsiet manus komentārus! Ja es būtu nevis Sulīgā Anda, bet gan Paēdusī Anda tas Jūs mani arī dzēstu? Esgi ar jums visiem čatoties... Mīlot, Jūsu Sulīgā Anda P.S. Es mīlu skolu!
jau šādi kā šogad skolēniem būs vieglāk adaptēties atkal mācībām. Divas dienas skolā, tad atkal divas brīvas pirms pilnās nedēļas. Bet nu piezogas domiņa, ka noskaustas šīs divas dienas ir pareizticīgo Ziemsvētku dēļ. ;)
Jā, nu izglītības sistēmā drāma! Semestris sākas, o, šausmas! - ceturtdien! Un vēl no rīta! Un ziemā! Damsels in distress......
to skolotāja 05.01.2017. 16:56 05.01.2017. 20:45:34
Jautājums tātad ir par to, kurš ministrijā ir atbildīgs par to, ka brīvlaiks sākās ceturtdien, jo tad arī jaunais semestris sākas ceturtdien?
voila
Snowflake paaudze veidojas, tiešām jāsmejas, viena vienīga ņerkstēšana par visu.
Ziemas brīvlaiks vienmēr ir tieši 2 nedēļas. Šogad tas sākās CETURTDIENĀ pirms Z.-svētkiem. Tāpēc II semestris arī sākas CETURTDIENĀ.
S.S. @Ilona - mājās netupēja. Bija vēl sliktāk - tupēja visu garo dienu pie vecākiem darbā. :( Lielie var darīt, kā vēlas, bet sākumskolnieku neatstāsi vienu pašu visu dienu mājās.
Dažiem bērniem mājās ir aukstāk nekā skolā....Diemžēl.Nav ko gausties. Vai tad pieaugušajiem vienmēr viegli/ Nav jāaudzē siltumnīcas stādīni. Piekrītu komentāram, ka divas dienas iešūpošānās nākamajai nedēļai.
Ja mēs paši būsim optimistiski noskaņoti- priecāsimies par spirgto āra gaisu, arī skolēni uz skolu dosies ar prieku, ar gandarījumu atgriezīsies un labprāt pēcpusdienu pavadīs ārā- pārnāks ar veselīgi sārtiem vaigiem un labu apetīti!
Piedodiet, laboju: tikai pirmdienā?
Kāpēc, ja 1. septembris iekrīt sestdienā vai svētdienā, uz skolu dodamies tikai 3.?
Man "patika" Šadurska atbilde uz kāda vecāka jautājumu - kāpēc tādi datumi izvēlēti brīvlaikam. Viņš to patiešām nezinot, bet tikko esot pieņēmuši jaunajam m.g. un tur viss esot kārtībā! Ņemot vērā, ka svētki bija sestdienā un svētdienā, būtu normāli 2 dienas pielikt klāt.
Iedzīvotāja 05.01.2017. 13:28:51
Ne jau izglītoto izglītotāju glupums ir uzsākt jaunu semestri nedēlas beigās, bet gan pārāk liela "gudrība" - ar nolūku, lai nebūtu brīvas dienas, kad pareizticīgie svinēs Ziemassvētkus.
Es nepiekrītu, lai bērni iet pa aukstu laiku uz skolu. Gadās arī, kad skolās ir auksti.
Nu jā, beidzot atkal atsākās skola, un es esmu priecīgs par skolu, bet ārā ļoti auksts.
Kāpēc bērniem jācieš
Piekrītu. Šīs dievas dienas tiks vienkārši iznīkuļotas, no otras puses, ātrāk apradīs un nākamā nedēļa būs produktīva.
Nav sliktu laika apstākļu, ir nīkulīga, slinka un kašķīga tauta.
Bet uzsākt jaunu semestri gandrīz nedēļas beigās nu gan norada uz izglītoto izglītotāju ,maigi sakot, glupumu. Varbūt vajadzēja sākt piektdien, jo saka, ka piektdienā iesākti darbi ir veiksmīgāki...
Lai jauks jaunais mācību cēliens kā skolēniem, tā skolotājiem! Un aukstums kā jebkuras citas pēkšņas pārmaiņas savstarpēji vieno.
Alīna @S.S. 05.01.2017. 10:33:41
Par tiem mīnus 30 Jums bērni sastāstīja, lai varētu uz skolu neiet? :) Skatos meteo prognozēs un pie labākās gribas nevaru izzīst pat mīnus 25 pa dienu un no rīta. :) Ap mīnus 12 tik redzu. Nebiedējiet, nebūs ne tik auksts, ne arī no skolas jauniešiem izvairīties.
Laiks taču ir brīnišķīgi skaists! :) Bērni sajūsmā, es arī. Vienīgie kreņķi sētniekiem un ceļu uzturētājiem.
Kad es biju maza, dzīvoju laukos, bridu katru rītu un vakaru pēc skolas 2km, tad ziemas bij tādas kā šodien,katru dienu! Sniegs bija līdz ceļiem, sala deguns, un tādi kā es bij daudzi, nezināju ko nozīmē slimot! Kas ta šois pa aukstumu, labāk sals un saulīte, nekā plika zeme un viss pelēks un drūms un baciļi uzgavilē.
He, tad pagaidiet tikai nākamo nedēļu ar mīnus 30. :D Tad varēsiet žēlot. :D
Nu, manējie gan pēdējās aukstās dienas vairāk pa mājām dzīvojās. Šodien gan vēl nav tik traki auksts, bet tāpat mazliet šoks rīta agrumā salīdzinot ar ziemu, kad devās brīvdienās.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.