Lietotājvārds
Parole
dalībniecei 25.08.2016. 12:11:30
Katram izcilniekam attiecīgajā mācību priekšmetā tagad nolikt klāt pa kamerai un intervētājam. Lai izaug un dzīvē ko sasniedz. Pēc 15 gadiņiem par šo parunāsim, kad būs dzīvē kas sasniegts starptautiskajā mērogā. Kā vispār mute veras salīdzināt bērnu sasniegumus ar pieaugušo cilvēku sasniegumiem? Kā vispār zināšanas iespējams salīdzināt ar Sportu, kurā dienu no dienas tiek bojāta sportista veselība!!! Kā vispār var salīdzināt divas svarīgas un dažādas lietas!!!! Bet ka tik samazgas izgāzt...kāds no sportistiem, jūsuprāt vainīgs, ka Latvijā jeb kas, par ko vien runā ir sapuvis un smird un nav kārtības??
dalībniece 25.08.2016. 09:22:01
Kad no olimpiādes atbrauca Ādmidiņa ar žēlabām, visas TV stāvēja, kad atbrauca skolēni, kur , no 4 komandas locekļiem, bija 3 medaļas, nebija nevienas, pat zinās nepieminēja. Žēl!!
Izslēdz sporta pārraides un nekad vairāk tās neskaties. Un izej ārā un apskrien 5 reizes apkārt mājai! Būs lielāks labums, ne kā nolīdzināt sportistus. Izvēdināsi galvu un atbrīvosies no negācijām !!! :-)))
Tie kas skrien un ceļ stieņus saņem ap 30000 par 4. vietu, bet intelektuāļi ar zelta smadzenēm, kas var nākotnē veikt lielas lietas Latvijas zinātnē kapeikas...
GOdam nopelnīta nauda

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.