Lietotājvārds
Parole
Kamēr nenoteiks kandidēšanas limitu ne vairāk ka divus sasaukumus Saeimā, tie, kas tur no pirmās dienas sēž, apauguši ar piepēm no ērtas dzīves,jau nav iēmēji,tikmēr jau nekas nemainīsies. Smadzenes aptaukojušās, kādus lēmumus var gribēt! Šadurskis TV sacīja, ka nevajag šūmēties par "rozītēm", jo var palikt bez pašas tortes! Ja to pļecku pēc trīs gadus muļļāšanas var nosaukt par torti.... Spļāviens sejā visiem pedagogiem ne pa jokam!
3-bērnu mammma 28.08.2016. 22:12:45
Cityās valstīs ir mēnesi garas Ziemassvētku brīvdienas (mūsu deputātiem tās ir garākas kā bērniem), Lieldienu brīvdienas ( arī), un pa starpām vēl visādas brīvdienas. Vecāki tiesīgi ņemt atvaļinājumu šajos laikos!
Igaunijā domā par bērniem un darba darītājiem- reāli. Te tikai par savu labumu. Tur tā atšķirība.
Puisim bildē uzacis noskūtas?
Un tu tiešām domā, ka pie gaidāmā atalgojuma ir vainīga skolas vadība? Tas taču pat ezim bija skaidrs, ka pēc jaunā modeļa nekāda algas pielikuma nebūs, bet viens otrs vēl paliks bez darba..
Igaunija domā un dara !Man patiess prieks par domājošiem cilvēkiem ! Laba ziņa pēc skolas vadības taisnošanās par gaidāmo atalgojumu !
to mācību gads 25.08.2016. 20:23:05
Apmēram tāds pats kā Latvijā...
Lieliski, ja tikai vecāki arī dabūs slēpošanas atvaļinājumu. Un tad - visa ģimene uz kalniem!
mācību gads 25.08.2016. 16:22:23
Tas jau laikam būtu par daudz prasīts, lai runājot par brīvlaikiem uzrakstītu arī kāds ir mācību gada garums Igaunijā.
Vai tiešām te ir tupa tauta??
Stulbajam Šadijam vajag pamācīties no eesti puišiem.
Bērnu līdz 7 gadu vecumam nedrīks atstāt vienu , neceriet, ka es savu mīļumu laidīšu skolā no sešu gadu vecuma. Nekad mūžā! Vai sapratāt?
Otram Jurim 25.08.2016. 14:22:47
Var slēpot, slidot, soļot, nūjot, var spēlēties sniegā, var, daudz ko var nevis sēdēt pār karsētās telpās bez kondicionieriem kā to grib Šadurska kungs jūnija mēnesī.
Protams, jo sniegs šiem kritīs pēc plāna! :-))))))))))
Slēpošanas brīvlaiks - tas ir super! Ticu, ka igauņi reāli arī slēpos!
mehāniķis 25.08.2016. 13:42:31
Šadik, brauc pieredzes apmaiņā uz Igauniju, varbūt būs kāds labums, tev iecentrēs smadzenes pareizā trajektorijā, lai smadzenes neburbuļo.
Durski, durski, ej izguli mākslīgo miegu, nedzejo, bet sāc strādāt. Sāc ar skolēnu somu smagumu samazināšanu, lai bērniem vēlāk nesāp muguras. Tas būs reāls darbs ar rezultātiem.
Lai Šadurskis pamācās nevis Muld par mācību gada pagarināšanu par 3 nedēļām un par mācībām no 6 gadu vecuma. Igauņi visos virzienos ir tikuši daudz tālāk par mums. Te tizli deputāti, tupa tauta.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.