Lietotājvārds
Parole
Maija @Jura 29.08.2016. 10:40:48
Līdz 12.klaei jau skolēniem arī nav tiesību.. Tās var iegūt tikai no 18 gadu vecuma un reti kurš to sasniedz jau vidusskolas sākumā..
Es domāju ka tas ir ļoti pareizi ,un es ieteiktu,ka lidz 9klasei vecākus uz skolu ???????????? man liekas ka lidz 12klasei skolēniem nevajag dod tiesības ....
Es domāju ka tas ir ļoti pareizi ,un es ieteiktu,ka lidz 9klasei vecākus uz skolu ????????????
Piekrītu par guļošajiem policistiem. Lai arī tie, sevišķi vēlos vakaros un vasarās, liekas bezjēdzīgi, patiesībā tie ļoti efektīvi ierobežo ātrumu. Pat tiem pašiem skolēniem, kuri 12.klasē drifto ar bembi. :)
Varu teikt no pieredzes - ātruma ierobežojums pie skolām neko daudz nelīdz. Skrietu tik un tā. Guļošie policisti - tie gan! Vienīgais efektīvais līdzeklis, kas līdz šim samazinājis braukšanas ātrumu pie skolām.
Ir gan skolēni atgriezušies Rīgā, tas ir jūtams. Kopumā jau nekas liels no tā nemainās, bet vairāk uztrauc paši mazākie skolēni - viņi gan ir mazāk uzmanīgi, tādēļ ieteiktu vecākiem tomēr līdz vismaz 4.klasei (ieskaitot) pavadīt uz un no skolas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.