Lietotājvārds
Parole
skolotāju trūkst 29.08.2016. 13:30:34
"Latvijā visvairāk trūkst angļu valodas, mūzikas, fizikas, matemātikas, sākumskolas pedagogu un logopēdu"... Un tas ir tikai sākums... skumji...
Daudzās Latvijas skolās noziedzīgas nolaidības dēļ turpinās remonti vai tie tikko beigušies. Latvijas Ārstu biedrība aicina: vecāki – neļaujiet bērniem apmeklēt skolu, ko vēl remontē vai kur remonts tikko pabeigts! Ārstu biedrība aicina: pagariniet bērniem brīvdienas par nedēļu, bet neriskējiet ar astmu vai alerģijām, kas būs jāārstē mēnešiem. Mediķi norāda, ka visās krāsās un lakās ir šādas vielas: · alifātiskie aldehīdi – formaldehīds, acetaldehīds, heksanāls u.c.; · alkāni – dodekāns, heksāns u.c.; · alkoholi – etanols, n-butanols, propanols u.c.; · ketoni – acetons u.c.; · esteri – butilacetāts, etilacetāts u.c.; · aromātiskie ogļūdeņraži – toluols, ksilols u.c. Daudzveidīga ir šo dažādo vielu iedarbība uz organismu, tomēr kopumā var teikt, ka gaistošo organisko savienojumu raksturīgākā iedarbība ir saistīta ar: · ādas un gļotādas kairinājumu; · elpošanas sistēmas traucējumiem un iekaisumiem; · nervu sistēmas darbības traucējumiem (galvassāpēm, nogurumu, reiboņiem, sliktu dūšu, vemšanu) u.c.; · alerģiskām reakcijām un organisma sensibilizāciju.
Sīki remontdarbi jau netraucē arī mācībām. Pēc tam kā reiz lielāks prieks atrasties skolā. Tā biedēšana, ka remonts nebūs laikā un tāpēc neremontēs, nav visai godīga. Tā ir dažreiz nācies dzirdēt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.