Lietotājvārds
Parole
Smējējs, WTF? 30.08.2016. 09:55:46
"Profesionālās izglītības nozīme Latvijā ilgu laiku ir bijusi nepietiekami novērtēta. Ir svarīgi, lai jaunieši pēc pamatizglītības iegūšanas apgūtu profesiju, kas viņiem ļautu būt konkurētspējīgiem darba tirgū, nopelnīt un uzturēt sevi un savu ģimeni, nevis staigāt apkārt, prasot pabalstus," uzsver M.Kučinskis. Mārīt, vai neizmirsi savus bērnu izņemt no ģimnāzijām? Kādu lastu vēlies, lai pats izbaudītu pabalstus? Ko darīt, ja mūsu uzņēmējiem interesē 300% peļņa? Nu, dzīvē tā nav sasniedzama, bet nemaksāt labas algas jau var. Vai vari, Māri, atteikties no savas algas par labu valsts budžetam? Kāpēc Latvijā ir "sūdīga" vidusšķira laukos? Kāpēc dabīgā ataudze ir negatīva? Māri Kučins, glāb mūsu dvēseles! Lai tava dzīvība, Māri, asinis un miesa glābtu mūs mūžīgi mūžos! Amen! Savādāk mēs mirsim nabadzībā un būs... Aleluja! Aleluja! Aleluja!
Kurā skolā, lūdzu, uzdrošināsies viesoties Šadurskis? Zosēnos? (Tas nav apvainojums Zosēniem kā tādiem, bet izsaka lauku skolu) Kur būs algas paaugstinājis? Nebūs taču tik liels varonis, lai uzdrošinātos ierasties, riskējot, ka var saņemt nātru buķeti, kādā "apdalītajā" skolā?
Tikai nevajag...Usakovs to vien dara ka skrien uz Rigas spicakajam skolam, lai gan pats ir macijies Rigas Imantas vidusskola. Nerunajiet, ja nezinat.
Madara @Aija 30.08.2016. 08:25:50
Tā nu gan nav - parasti, tradicionāli, amatpersonas, politiķi, apmeklē tās skolas, kurās paši mācījās. Nav sakara, vai tās ir bijušas lielas vai remontētas. Varbūt vienīgi dažreiz tas iet kā likumsakarība - augstākās amatpersonas, tālu tikušie cilvēki, ja tā var teikt, ir mācījušies varbūt labās skolās + pēc tam palīdzējušu atremontēt.
Vai skolotājiem acīs skaīties nebūs kauns? Apmeklēs jau tikai uzprišinātās lielās skolas!
Es runāju par skolām, kurām vispār gadiem netiek piešķirts finansējums, sienas nodrupušas un grīdas segumi izdangāti. Pie direktora kabineta un pie aktu zāles kaut ko uzprišina un tas arī viss! Lūk par ko es runāju, nevis par to, ka kāds negribētu remontēt, vai kādam tas būtu par grūtu!
+ Frederikai
Viņa uz pasākumiem dosies kopā ar valsts augstāko amatpersonu. Nav teikts ka tieši viņa ir augstākā. Bet viņa tur būs un ir ziņas viena no galvenajām varonēm, ja ta var teikt.
Nezināju, ka Vējoņa kundze ir VALSTS AMATPERSONA
Frederika @ha 29.08.2016. 11:01:51
Tikko pa brīvdienām kā reiz rādī'ja to Cēsu jauno skolu - tur visi iekšdarbi vēl pilnās burās rit, galīgi vēl nav pabeigti, bet nu viņi vispār par to nekaunās - kā reiz, lepojas! Jākaunas tiem, kas nedara, neremontē, nevis tiem, kas dara! :)
Man arī patīk ,kad skola ir vis akurāti ....
Kāpēc nebrauc uz skolām, kuras no iekšpuses nav savestas kārtībā ? Kauns rādīt??? :-)))))))
Piekrītu, patīkami uz viņu skatīties. :) Nevaru tik saprast, kas ir tas viņas lauciņš, kurā viņa izvēlējusies darboties.
Vējones kundze pirms 1.septembra apmeklēja arī Bērnu SOS ciematu - sen nav bijusi tik sirsnīga pirmā lēdija (lai arī Bērziņa ex kundze arī bija altruistiska).

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.