Lietotājvārds
Parole
Sen,sen 90-to beigās,arī es mēģināju mācīties , nevarēju samaksāt,aizdevumus tolaik nedeva,pametu visu,un nolēmu ar augstskolu ,,gudrībām,, galvu nepiesārņot-jo visu ko tur iesākumā mācīja,var iemācīties reālā dzīvē bez maksas.Tā ka tā augstskolu būšana ir īsta naudas slaukšana no mācīties gribētājiem.
Kārlim aizrādījums par iespējamu nelojalitāti. "Flagmanis" - militāra pakāpe PSRS Jūras Kara Spēkos. (Ir arī senāka nozīme, bet diezin vai adresāts, Latvijas sabiedrība to zina). Tas, kas sapņo par ideālo ir bīstams nākotnei. Mēs Eiropā!!! Ir būtisks traucēklis - pati IZM. Citāts "nepieciešama speciālistu sagatavošanas līdzsvarošana" - par tādu "pērli"ne vien algu izmaksāt nevajag, bet ir jātriec ratā.
publicēts portālā PIETIEK.COM 10.01.2017. 13:19:48
Pagaidām skaļi izskanējis tikai fakts par plānoto Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) pievienošanu Latvijas Universitātei (LU), tomēr neoficiāli ir zināms, ka plāni ir daudz grandiozāki un LU pievienot grasās visas reģionālās un nelielās augstskolas šādā veidā un šādā secībā: 1.solis: RPIVA pievienošana LU (termiņš - 31.08.2017); 2.solis: Liepājas Jūrniecības koledžas pievienošana RTU (termiņš - 31.08.2017); 3.solis: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju pievienošana LU (termiņš - 31.08.2018); 5.solis: Daugavpils Universitāti, Vidzemes augstskolu, Rēzeknes Tehnoloģiju augstskolu, Liepājas Universitāti pārveidot par Latvijas Reģionālo universitāti (termiņš - 31.08.2018). Imesls ir gauži triviāls – LU maksātnespēja un mēģinājums glābt šo augstskolu no bankrota. Lūk, daži skaitļi: 2015.gadā studējošo skaits LU salīdzinājumā ar 2010.gadu ir ievērojami samazinājies. Ja 2010.gadā LU bija 17 994 studentu, tad 2015.gadā to skaits saruka līdz 13 055 jeb par 27,4%. (lasīt vairāk portālā PIETIEK.COM "Reorganizācija vai Latvijas Universitātes glābšana no bankrota?")
Vai tiešām RPIVA būtu vienīgā kabatas formāta augstskola Latvijā? Izskatās pēc personīgiem cēloņiem mēģinājumā augstskolu likvidēt...
vakar dzirdēju viedokli, ka šadurskis īstenībā ir diezgan liels reformators - šajā īsajā laikā viņš ir nopietni pieķēries jau divām lietām - gan atalgojuma modelim, gan arī tagad augstskolām. Un grib ķereties taču arī brīvlaikam.
laiks rādīs... dodu pusgadu līdz pārdomās.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.