Lietotājvārds
Parole
Neticīgais - žurkai 13.01.2017. 13:46:24
90 procenti RPIVA absolventu strādā savā profesijā un cik vēl ir tādu, kas jau strādā , un papildus mācās RPIVĀ!
Bet iedomājieties,kā būs tiem,kas jau strādā skolā un mācās RPIVĀ?
Studēt visi pašlaik trakoti grib, bet cik % no viņiem patiešām aizies strādāt uz skolām?
Neticīgais. 12.01.2017. 23:15:20
Tiešām, "NESĀPĪGI"??? Tad pasakiet, vai tiešām mana studiju maksa nemainīsies? Vai studiju maksu es varēšu maksāt pa daļām? Vai es varēšu studēt pirmsskolas , sākumskolas studiju programmu? Vai lekcijas notiks ceturtdienās? Vai uz mācību iestādi es varēšu aizbraukt 30min? KAUT KĀ NETICĀS!!! /
Tiešām nesāpīgs???? Labi, maksa paliks tā pati, BET VAI IESPĒJA MAKSĀT KATRU MENESI ARĪ BŪS????? Tāda iespēja bija RPIVA studentiem. Ja tadas iespējas vairs nebūs, tad tas būs GAUŽĀM SĀPĪGS!!!
Neviens tagad jau netic nekādiem solījumiem- pārāk daudz mums meloja. Dodiet jau esošiem studentiem pabeigt un tad turpiniet savas reformas,ja būs sabiedrības piekrišana. Mani .iau izgāza vienā oficiālā mācību iestādē : paņēma maksu par 1.semestri,kurš pēc tām netika iekļauts diplomā.Tā es saņemu zīmogu uz pieres-skolotāja ar sliktu izglītību.kārtībai ir jābūt visur-gan LU,gan RSU,gan DU.Tur un sāciet, nemēklējiet kārtējo upuri.
JVLMA rektors nav Jānis,bet Artis Sīmanis...
"Nesāpīgi" LU nesen pievienoja arī Policijas akadēmijas studentus - daži no ceturtā kursa bija spiesti pāriet uz otro. Ja tas ir studiju kvalitātes rādītājs, ļoti OK, ja cits, tad ...
Galvenais, ka tās "reformas" ir bez jebkāda seguma un ilgst jau vairāk kā cetrutdaļgadsimtu.... Kā jauna valdība, tā reformas.... Protams, ir jāiet līdzi laikam, jāskatās un jāklausās, kas notiek pasaulē, jāuzlabo esošais.
Iz E-klases komentāru dzīlēm, atceros vienu trāpīgu (laikam) ķīniešu teicienu - nedod dievs, nenovēlu Jums dzīvot reformu laikā! :)
Manuprāt, katram jābūt skaidram, ka apvienot ko un kā grib var tikai tad, ja jau esošajiem studentiem ir iespēja beigt studijas kā līdz šim!!!! Galu galā daudzi maksā par pakalpojumu. Lai jau taisa reformas, bet tiem, kuriem jau ir apsolīts un ir līgumi un iesāktas studijas, nevajadzētu tikt ietekmētiem.
Jā, bet tāpat skaidrs, ka studentiem tās būs īstas galvassāpes. Kā tieši var izvairīties no neērtībās Alūksnes studenti? Nekā visticamāk. Žēl studentu, jo viņi ne pie kā nav vainīgi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.