Lietotājvārds
Parole
:)
Jā, nepatīk man šitas musulmaņi piegājiens. Viss ir tik vienkārši- dzīvo savā islāma valstī un nepeldies. Gribi dzīvot Eiropā- peldies. Viss.
Medaļai 2 puses 13.01.2017. 16:42:07
Cien. sarunbiedri! Maģiskie rituāli- tas bija tikai piemērs, ilustrācija, varbūtība. Realitātē- darvinisms, brīvo attiecību propaganda, un seksuālās izglītības stundas, kas ne gluži sakrīt ar mūsu ģimenes uzstādījumiem. Bet mēs, par laimi, vēl nedzīvojam tik "demokrātiskā" sabiedrībā kā Šveice, man nav jāmaksā soda nauda, ja esmu citādi domājoša.
Medaļas otrai pusei. Tādēļ jau Dievs katrai tautai noteica laikus un ROBEŽAS...
Medaļas otrai pusei 13.01.2017. 12:27:11
Nu nav tak jāpārspīlē - kādi maģiskie rituāli???!!! :D Ja esi no musulmaņu valsts aizbraucis uz nemusulmaņu, nu tad rēķinies, ka būs jāpieskaņojas, ar kristīgo mammu ir tāpat. un diez kuru no baušļiem, normālā vidē, jūsu bērnam liktu pārkāpt. Tak padomājiet nedaudz reālāk, nevis sapņojiet par glupām varbūtībām.
A.M. -> @Irīnai 13.01.2017. 12:12:40
IZCILI "Skola jau nekur nepazudīs..." Varbūt uzreiz pārejam uz 4 dienu mācību nedēļu un pagarinām rudens-ziemas-pavasara-vasaras brīvlaikus par 2 nedēļām katru? Un tad vēl vairāki "tingeltangeļu" pasākumi katru nedēļu stundu laikā (ideja patapināta no e-klases komentāriem par skolas apmeklēšanu aukstajā laikā)!
Medaļai 2 puses 13.01.2017. 10:19:37
Kā kristīga mamma iedomājos arī par šīs situācijas otru pusi. Ja manam bērnam liktu darīt kaut ko pretēju manai (mūsu ģimenes) reliģiskajai pārliecībai, nezinu, vai to uztvertu tik vienkārši. Šeit jā, protams, man liekas, ka musulmaņu meitenes mierīgi var iet peldēt, ģērbušās pamatīgos peldkostīmos (tādi viņiem ir, atgādina garo sporta tērpu). Bet, ja manam bērnam liktu piedalīties maģiskos rituālos, vai kā citādi pārkāpt baušļus, turklāt kāda mācību priekšmeta programmas ietvaros....nu nezinu gan. Un vēl uzliktu naudas sodu, ja es to liegtu darīt...Hmm... tomēr reliģijas brīvību vēl neviens nav atcēliis.
Jānis Bonds 13.01.2017. 09:59:42
Kādā krāsā ir Juris?
Zīmuļi ir daudzkrāsaini
+Katru reizi, kad dzirdu, ka ļaunojās par kādu skolēnu ceļojumu vai ko, goda vārds, šķiet, ka dažiem skauž... Nu tak iemācieties priecāties par cita laimi, jau tas mazais skolnieciņš paceļo, kad viņa vecāki to var atļauties. Nevis mēģināt ieriebt un domāt, kā to neattaisnot.
Irīna @nesāpīgi komentētājiem 13.01.2017. 09:35:37
Es gan neesmu tik kategorisks. Iejūtieties paši skolēnu un vecāku vietā. Ja vecāki ieplānojuši ceļojumu, bet var tikai konkrētā nedēļā, kad var saskaņot atvaļinājumu, piemēram... Un, ja vēl var atļauties paņemt līdzi bērnu, lai paplašinātu viņu redzes loku.. Man gan nesakaustu, ka aizbrauc arī skolas laikā ceļojumā. Ja pēc tam visu iekavēto žigli nokārto. Nevar zināt, kā pēc tam šim pašam skolēnam būs ar finansēm un iespējam, varbū vispār vairs nebūs ne vaļas ne naudiņas ceļot. Lai ir šīs skaistās atmiņas ar ģimeni un pieredze... Skola jau nekur nepazudīs... Tāpat būs viss jānokārto, kontorldarbi un mājasdarbi...
Un pārējiem nav mutes? Nevar pateikt, paprasīt???? Paši jau atļauj, lai musulmaņi kāpj uz galvas! Un tad nu brīnās, mī un žē...letiņiem vispār tipiski - ļaut sevi apcelt. Krievs sen būtu skandālu valsts līmenī uzrīkojis.
Ilona S. @vvv 12.01.2017. 17:34:25
Kāpēc tev jebkas jāzina? Gribi izglītoties, - interesējies par lietām un dažādām tēmām. Negribi zināt, sēdi zem akmens un nezini, kas notiek pasaulē.
Kāpēc mums tas jāzin?
to: ??? - @to: nesāpīgi 12.01.2017. 16:19:35
ģimenes ārsta zīmes nes, jo skola neļauj vecākiem rakstīt zīmes "ģimenes apstākļu dēļ" ilgāk kā uz 3 dienām , a ja brauciens uz nedēļu, proti, 5 darba dienas? - tad viss - vai nu nebrauc, vai shēmo. Un vienalga, ka tas skolnieks varbūt pirms tam nevienu dienu nav kavējis atšķirībā no regulārajiem slimniekiem, kam ik mēnesi vajag īstas ārsta zīmes. Protams, tas nav pareizi, bet sistēma piespiež meklēt apkārtceļus.
Aha, saites ievietot neļauj. Gribēju parādīt vietu kur var nopirkt labu grāmatu, lai izprastu AAEmirātus, un, protams vēl daudz ko. Nu, ja interesē, būs jāmeklē pašiem, caur googli. Artūrs Boruks, Velga Eihmane "Cīņa par Orienta naftu" izdota 2005.g.
AAE nav musulmaņu valstu etalons. Tā ir Rietumu tūristu izklaides vieta, un emīri jau nav dumji, zina, ka nauda nenāks, ja sāks tiranizēt tūristus. Savukārt Saūda Arābijā, par Turcijā, citās musulm. zemēs, ārpus "tūristu zonām" ap lielajām internacionālajām viesnīcām - par alko lietošanu, neatbilstošu apģērbu, bučošanos utt. var tā norauties, ka maz neliksies. Konsulātam būs daudz darba, lai izpestītu no nepatikšanām.
??? - @to: nesāpīgi 12.01.2017. 12:14 12.01.2017. 12:26:57
Jūs rakstījāt: "Ceļo tad, kad vecāki var izbrīvēt laiku no darba(uzsveru-abi vecāki)". Atbalstu, bet tomēr nesaprotu - kāpēc uz skolu nes ... ģimenes ārsta zīmes
skolotāja skolotājai 12.01.2017. 12:22:53
'Ļoti labi, beidzot no koka ir nokāpuši, tad, lai arī mūsu prasības un tradīcijas ievēro, ja jau dzimtajās mājas bija tik sūra dzīve
Jānim. Atceros kādu tūristu grupu. Grupai tika organizēta arī kolektīvā barošana. Viens no viņiem paziņoja ka esot musulmanis un cūkgaļu VIŅAM nepiedāvāt. Un ēdienkarte tika nomainīta VISIEM.
to: nesāpīgi 12.01.2017. 12:14:12
Noliec savu skaudību pie malas. Ceļo tad, kad vecāki var izbrīvēt laiku no darba(uzsveru-abi vecāki) ! Lai ģimene būtu kopā.
skolotājai 12.01.2017. 12:12:39
Negrasos viņus aizstāvēt, cik tautu, tik ticību, bet nupat biju Apvienotajos Arābu Emirātos, ārā vasara, bet es īsā kleitiņā staigāju pa pilsētām. Nekādu problēmu. Nedz nosodošu skatienu, nedz aizrādījumu...nekā.
Prieks par Šveices ģimenes ārstiem - "necep" atbrīvošanas zīmes pa labi un pa kreisi. Mūsu skolā pāris "slimojošie" tikai nākamnedēļ ieradīsies no kalnu trasēm ... Skaties "slimojošo" instagram bildes un zini, ka neko nepadarīsi ...
Protams, ieejot svešā māja, ir jāpilda mājas prasības. Arī valoda jāmācās un jāievēro mūsu tautas tradīcijas. Pamēģiniet aizbraukt uz viņu mājām un iziet īsos svārkos, piemēram. Tak ar akmeņiem apmētās...
Atcerējos aizvadītājā gadā par populāru kļuvušo jauno reliģiju, ko mēģnāja legalizēt - «Lidojošā makaronu monstra» relliģija. Mēģināja pat reģistrēt draudzi reliģisko organizāciju reģistrā. Neizdevās gan, BET - tieši tāpat skolēni varētu uzdoties par šīs reliģijas piekritējiem un atteikties no parastajām pusdienām skolā, pieprasot ko ekskluzīvu, vispār bez jebkādiem mitiem utt. :) Doma tāda- - mums visiem jāpievērš lielāka uzmanība šai tēmai - izglītības iestādēs mēģina iejaukt reliģiju. Neklusēsim par to, bet apspriedīsim. Tad arī nejēdzīgus noteikumus nepieņems.
Piekrītu. Pusaudžiem jāpilda izglītības sistēmas uzliktās prasība, kā minēts!
Interesanti. Uzskatu, ka ļoti pareizs lēmums - skolēniem jābūt vienādām tīes'ībām, neatkarīgi no personīgiem uzskatiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.