Lietotājvārds
Parole
Pašā LU ir pietiekoši daudz problēmu. Arī programmas nenāktu par sliktu pārskatīt, jo ir daudz nevajadzīgu studiju priekšmetu. Ir par ko kritizēt arī pasniedzējus. Apvienojot augstskolas, galvenās izmaiņas skars naudas jautājumus. Kurš tad būs jaunais naudas dalītājs? LU protams! Neatbalstu augstskolu apvienošanu!!!
Citēju - "no medicīnas studijām LU nav gatava atteikties, lai arī izteiktāk uz šo jomu specializējas Rīgas Stradiņa universitāte". Njā... galvenais savākt no citām augstskolām sev, pat līdz pilnīgai citu augstskolu iznīcināšanai,bet, lai nedublētos- protams, vienalga ne no kā neatteikties... tā Lu un IZM domā par savu tautu. Skumji.
Sanda Želve 14.01.2017. 03:00:42
Rindkopa par to, ko iegūs LU no RPIVAS pievienošanas gan ir laba! Man radās jautājums, kas tad notiks ar RPIVAS filiālēm, ja LU nav pieredzes tādu vadīšanā?
Galvenais ir pārraudzība. Tā mācīšana - tas taču otršķirīgi...
Bet LU pati gan savas programmas nevēlas pārskatīt, lai jau tie citi....
Bet jāņem vērā,ka tās augstskolas, kuras nav īpaši ilgtspējīgas, mēģinās likt sprunguļus riteņos. Un vai tās var vainot? Ja kādu iestādi vēlas reorganizēt, lai kopējo labumu vairotu, skaidrs, ka attiecīgajai cilvēku grupai tas nebūs pa prātam.
Nu, nevar nepiekrist. Ir jāievieš Latvijas 2 miljonu iedzīvotāju valstij loģiskāks augstskolu tīkls.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.