Lietotājvārds
Parole
Tik steidzami- tas izskatās ļoti aizdomīgi.Kaut kas ar kādu nepadālījās?
Vienīgais mērķis, kuru RPIVA ir sasnieguši, ir valsts kases iztukšošana. Dažreiz šķiet, ka abas puses pat izbauda šo turbulento naudas izšķērdēšanu nederīgos kursos, kurus vada letarģiski humanoīdi-pasniedzēji. Kas par parazītisma eroticisma izpausmi - mūžīgi drebelīgā RPIVAS rokas, sniedzoties iekšā kuplajā valsts dāŗgumu maisā. Ka tik neskaties iekšā, ko velc ārā, ka tik neskaties iekšā --- kā tad, mēs visi inteliģenti cilvēki jau varam noprast , kā viņi vardarbīgi izsviež visus pēdējos grašos no maisa ārā un kopistiski vārtās pa zemi ar visu mūsu naudu. Es nezinu, kas ir sliktāk - RPIVAS kursi astroloģijā vai šī perversā naudas izgrābšana budžeta vietām, kurām nemaz nevajadzētu būt, bet kuras uz kādu pusgadu tiek aizpildītas un tad nākamos gadus paliek tukšas, BET apmaksātas .
Teoriju ārkārtīgi superīgie RPIVA pasniedzēji jau prot gan, bet reāli stundu novadīt ... ne paši, ne studentiem iemāca.
Egle --> Irīna 18.01.2017. 12:58:45
ar tādu uzskatu visi vēl sēdētu alās. ;) Neviens nesaka ka jākāpj pāri līķiem, bet dažreiz kopējā labuma vārdā ir jāziedo sīkākas lietas. Nekas jau traģisks dēļ augstskolu apvienošanas nenotiks.
Irīna @novadnieks 18.01.2017. 12:44:19
Neattaisno! Lai kā slēptos aiz diženiem mērķiem, ja to panākšana nodara kādam pāri, tad ir jāmeklē citi līdzekļi. Un neviens nepārliecinās par pretējo.
Mūžīgais jautājums - vai mērķis attaisno līdzekļus?
Visi pārcelsies uz ūdensgalvu .....
Pareizi būtu ministrijā samazināt štatus par 25-50 %, veikt tieši tur reformu. Steiga, ar kādu tiek virzīta pašreizējā apvienošana, ir vairāk kā dīvaina ...
Un ko darīs Alūksnes studenti? Pārcelsies uz Liepāju vai Daugavpili? Lieliska alternatīva.
Ahā! Neplāno reorganizēt citas augstskolas, bet uz koledžām tas tātad neattiecas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.