Lietotājvārds
Parole
lasītājai 03.09.2016. 16:21:54
Mūsu pusē tie daži jaunie "piļī" vēl smagāk kā tie vecļauži, kuri labprāt "piļītos prom". Par nožēlu jāatzīst, ka lielākā daļa jauno vairāk par 2 gadiem "nepiļī". Ir, protams arī brīnišķīgi jaunie kolēģi (kolēģes). Jāatzīst, ka lielākai daļai, kas skolā paliek pēc tiem pāris gadiem, ir labi pelnoši vīri, kas var atļauties sponsorēt savu sieviņu hobijus!
lasītājai 01.09.2016. 19:25:23
Nenāks jaunie skolā uz palikšanu, kamēr nebūs cienīga atalgojuma un kamēr nesamazināsies visādu kontrolieru un inspektoru bari. Vecie jau daudzi labprāt aizietu no tā bēdlama, bet Jūsu zināšanai, pensijā var aiziet tikai no 65 gadu vecuma. Skolotāji nav izņēmums. Ar izdienas pensiju par papagaili nevar uzturēt, kur nu vēl cilvēku.
Skolotāju vecuma struktūra ir problēma, par ko ir jārunā. Skolās paaudžu nomaiņa nenotiek un, pastāvot šādai vecuma struktūrai, pat nav iespējama, jo jaunie negrib iet strādāt uz tiem vecļaužu pansionātiem, par ko pārvērtušies skolōtāju kolektīvi vienā otrā skolā. Un negrib saskarties ar nemitīgu "piļīšanu" no nopelniem bagāto korifeju vidus.
Почему 9-,12-классники учебный год заканчивают 12 мая? Может быть, закончим уже 1 мая? Мы раньше заканчивали 24 или 25 мая, сдавали 7 экзаменов и всё успевали!!!! Не понимаю:куда мы торопимся? Всё равно вступительные экзамены теперь никто не сдаёт в ВУЗы, а мы сдавали 4 экзамена!!!
Nu tas galīgi nav akmneī kalts. Pirms pusminūtes ministrs tv stāstīja, ka brīvlaiku jautājums pagaidām ir TIKAI diskusija. Atkarīgs no jaunā mācību satura vai kaut kā tā. Brīvlaikus mainīt nav pašmērķis. Lai kā arī skolēni gribētu.
..bet tas būs uz vasaras brīvlaika rēķina! Nedomāju, ka skolēni gribēs vēl jūnijā mācīties... Jau tā pavasara pēdējās nedēļas ir mokošas.. 1. septembri jau skaidrs, ka nepārceltu, tas ir pārāk nozīmīgs datums, iegājies kā mācību gada sākums bez alternatīviem risinājumiem.
Nevaru sagaidīt nākamo mācību gadu, kad pavasara brīvlaiks varbūt būs par nedēļu garāks!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.