Lietotājvārds
Parole
Esmu gatava pārmaiņām! Mājas darbus neuzdošu (apmaksā labošana nav paredzēta) un konsultēšu 1 dienu mēnesī 40 min.,(nedēļā apmaksātas 10 minūtes). Darīšu kā visi citi. Mani ārpus apmaksātā darbalaika neapkalpo ne bankā, ne ārsts, ne veikalā, ne pašvaldībā, ne... .
Nožēlojami 04.09.2016. 22:34:21
Izlasot šo rakstu, šķiet - ministrs atrodas uz citas planētas. Kā skolotājs jūtos tik nožēlojami, ka pat priecājos par to, ka kolēģi iet prom no skolām un atrod jēdzīgāku nodarbi. Drīz vien, kad tie, kas vēl varonīgi turas izgl. iestādēs, saņems pirmo š.g. pabalstu, piedodiet, "algu", - atlūgumi birs masveidā. Vēl viena nozare bez speciālistiem. Žurkas bēg no grimstoša kuģa. Kuģis pats gan nesaprot, ka grimst.
Ceru, ka skolotāji jau nu gan atjēgsies vēlēšanās!
Skolotājiem - ministru algas, ministriem - skolotāju algas!!!!!!!!!!!!! Kad tad tas stulbums reiz beigsies?
esmu gatava pārmaiņām 04.09.2016. 15:47:30
Atbilstoši algas "pielikumam"!
man šķiet, ka 03.09.2016. 16:10:34
Kārlis ceļ komunismu!
Vienkārši darba imitācija no ministra puses un manipulācija ar skaitļiem. Slavenais Ostaps Benders varētu no Šadurska kunga pamācīties, kā aptīt cilvēkus ap pirkstu. Vienotība sevi norok ar vien vairāk, tieši nemākulīgu ministru dēļ.
Ministr, mosties no saviem augstumiem! 03.09.2016. 09:45:44
Cik ilgi var dzīt zemē, pazemot, prasīt par pusvelti strādāt (pielīdzinot šā "atbildīgā" darba samaksu mazkvalificēta strādnieka darba samaksa)i un gaidīt gaišu skatu. Cik gaišs skats var būt, ja nopelni 200-400 eiro uz rokas! Iztiec nu ar savu gaišo skatu!
Ko dod pārmaiņas pārmaiņu pēc? Rada bardaku, nedrošību utt.
Ministrs: Lai sasniegtu izvirzītos mērķus, ir jābūt gataviem pārmaiņām. Vo, vo es jau ar tā domāju, ka beidzot ministrijā vajadzētu tās aizsēdējušās vecmeitas nomainīt. Parādi, Kārli, raksturu un būtiski samazini ministrijas štatu, samazini, tās bezjēdzīgās, sevi atražojošās aģentūras. Un tad pats varēsi brīnīties, ka varēsi iztikt bez šarlatāniskas žonglēšanas ar skaitļiem, varēs mierīgi acīs skatoties teikt patiesību un vēl "nejauši " atradīsies sistēmas uzturēšanā "pazuduši" miljoni.
Labi teikts par to patieso un viltu, piekr;itu, ministr!!! Tikai viena ķibele....pats jau esi viltus pusē. Mans novēlējums skolotājiem - ministra maiņa!
p7ļ9u4r2r6r 02.09.2016. 14:20:58
Varbūt tiem, kam nav jālabo mājas darbi, kontroldarbi, ieskaišu darbi ar visu analīzi jāsavada e-klasē, varbūt tie var. Šadurski, pierādi, ka tas ir iespējams un ja nevari pierādīt, tad nekladzini par kvalitāti. Arī skolotājs ir tikai cilvēks, arī viņam ir bērni, ģimene un viņš nav spējīga strādāt 50-60 stundas nedēļā un saņemt vienas slodzes algu.Melis nevar būt ministrs, bet tādi jau viņi mūsu valstī ir un cits citu aizstāv un savu algu palielināšanai jau nolikuši miljonus nākošam gadam.
nematemātiķe 02.09.2016. 14:09:20
Ministr, kauns, ka Tu sevi sauc par matemātiķi. Parēķini, kur ir algas pielikums: 420:21=20 un 680:30=22 Kur tad ir tas algas pielikums? Kā nav kauna runāt par kvalitāti? Vai 30 stundas var kvalitatīvi sagatavot 10 stundu laikā, pie tam no šīm 10 vēl atņemt laiku vecāku sapulcēm, skolas pasākumiem... FUI!
Viņš tos savus MURGUS dēvē par mērķiem???? ahahahaaaaaa
Pārmaiņa pārmaiņas galā - visa mūža garumā, bez redzamiem uzlabojumiem...
Žēl tieši, ka nemaksā par skaitu.:( Vai tad nav vieglāk panākt rezultātu daļējā privātstundā, skaidrojot matemātiku 6 bērniem, vai mēģinot "atrast individuālu pieeju" piecreiz vairāk skolēniem vienlaicīgi? Un burtnīcas? Cik ilgā laikā skolotājs labo 10 domrakstus vai 32?
Cik var runāt 01.09.2016. 19:21:55
Nu ja. Ministrs jau pedagogus ierāvis nezināmajā - algu neviens nezina. Kurā darbā vēl, sākot strādāt, nezina algu? Un publiskajā telpā stāsta, ka pašvaldības nemāk ātri sarēķināt. Latviski: pē. Un tik iedvesmo. Iedvesma - Latvijas jaunā valūta?
Kā lai iedvesmojas, ja maksā nevis par darbu, bet skolēnu skaitu. Pilsētnieki gavilē.
Par ko izbrīns...? Mums skolā vienmēr melnais ar balto noteikts uz svētkiem. Tad nu visi staigā kā uz bērēm. nekā jauna. Viss kā parasti. Tā pati vecā melnā kleita.
Nu... Cik skatos pilsētā, tad skaidrs, ka pilns ar bērniem un jauniešiem. Ir tikai viena ļoti liela atšķirība - bērni priecīgi, smaidīgi, līksmi; jaunieši - drūmi, melnā, kā sazvērējušies.
Priecīgu un svinīgu visiem Zinību dienu!!! :)
Novēlējums ministram labs šogad. Kaut ar darbiem būtu tāpat!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.