Lietotājvārds
Parole
Ļoti iepriecināja spārnotais teiciens. Beidzot kaut kas patiešām pozitīvs un skaists! Novēlu, lai mēs visi tā justos, spēku, prieku un iedvesmu gūstot SAVĀ TAUTĀ!
Gvidis @liepājniece 24.01.2017. 09:22:48
Gada vārds ļoti labi izvēlēts! Lūdzu, sāciet arī visi tā saukt, lai nebūtu vairs jādzird "stārtapi". Gada nevārdam bairāk alternatīvu redzēju.
Pēdējam komentētājam 24.01.2017. 09:20:32
Kā tad tā? :) Protams, ka nevar. Tas ir oficiāls nosaukums zīmola. Nevar rakstīt, kā ienāk prātā. Ja pagaidām sauc par Ekselences balvu, tad medijiem pārsaukt nav nekādu tiesību. :) Jāsauc, kā ir, neko darīt. Jācer,ka nākamgad pārsauks. Tas būtu tāpat kā kādu veikalu "meta" citiem pārsaukt par "beta", jo mums nepatīk vai liekas nepareizi. :D Tikai pats veikals to var pārsaukt. Pārējiem ir jāievēro.
Tak jau tagad var rakstīt Izciības - pārējie mediji.
Nu, ko! Cerams, ka nākamgad LU pratīsies un savu balvu sauks par "Izcilības balvu", nevis "Ekselences"!
Jā, stārtaps jau bija līdz baltajām pelītēm noriebies vārds. Ļoti ceru, ka cil'veki arī lietos "jaunuzņēmumu" tā vietā.
Ja godīgi, tad es neizprotu šī gada spārnoto teicienu - vai tas arī ir piešķirts ar ironiju..? Jo parasti spārnotie teicieni ir neizedevušies, gramatiski nepareizi, līdzīgi kā gada nevārds, tikaai vesels izteiciens. Bet šis Brieža izteiciens liekas diezgan atjautīgs...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.