Lietotājvārds
Parole
Piekrītu!
11 klases skolnieks 18.01.2017. 21:44:04
Manuprāt, mājasdarbu atcelšana brīvdienās ir lieliska doma, ja uzdod veidot prezentācijas par kādu dīvainu tēmu - modi (krievu valodā), aizvēsturiskiem stiliem (vizuālā māksla), tas galīgi izbojā visas atlikušās brīvdienas. Man personīgi neliekas ka uzdod NEREĀLI daudz, taču apjomu tomēr varētu nedaudz samazināt. Mācos uz 7-9 atzīmēm.
Es nesaprotu to momentu, kurā skolotāja saka: ,,Tā, ko jums mājās iedot papildīt"? Obligāti kaut kas vienmēr jāiedod. Un vienmēr tas ,,kaut kas' ir diezgan daudz.
Īsto vārdu tev nedošu 05.01.2017. 07:52:43
Es guļu 7 līdz 6:30 minūtes skolas laikā ...
njā, ko lai saka? 22.12.2016. 16:02:58
Šis raksts iet roku rokā ar skolas laika pagarināšanas ideju. Skolēni piekristu skolas laika pagarināšanai ja to kompensētu mājasdarbu neesamība vai piemēram divi mazi mājasdarbi nedēļas dienā.
Daži te raud ka tomer vajag tos majasdarbus citadi neko neiemacisies. man viniem jautajums tads-no majasdarbi ir domati macisanai un galvas jārēšanai vai stundas tēmas atkārtošanai? pec manam domam no nekā visu nevar iemācītiies.
pīkrītu 6.klases skolniek
jipī!!!!
Es skatos ka daži pieaugušie cilvēki nemāk lasīt... 5 rindkopā bija sacīts ''...K.Šadurskis arī norādīja, ka sestdienās un svētdienās mājasdarbiem nebūtu jābūt. "Sestdienās un svētdienās nē. Tas ir laiks ar ģimeni, atpūtai. Nabaga bērnam nav jāraksta esejas vai jārisina uzdevumi sestdienā, tam ir citas nedēļas dienas," sacīja ministrs.'' Ļaujat man pārtūlkot valodā kurā Jūs sapratīsiet, viņš bija ieteicis lai nebūtu mājasdarbi Sestdienās un Svētdienās, jo vajadzētu pavadīt vairāk laika ar radiem un vecākiem, kopumā jāatpūšas. Biju arī pamanījusi ka viens no komentāriem bija to ka pulciņi padara bērnu piekusušu... Es Jums godīgi pateikšu to ka es apmeklēju sporta pulciņu un ja es tikai koncentrētos skolas darbiem es nošautos, tas ir laiks kad es varu par skolu pilnībā nedomāt, un nē man vecāki nespiež iet uz papildus skolām (mūzikas, mākslas, u.c.) Ja bērni neapmeklētu sporta pulciņus viņi kļūtu apaļi kā bulciņas un tad Jūs sūdzētos ka bērns resns un lai nodarbojas ar sportu un iet vairāk ārā, bet jāsaprot tas ka tad mums laika nebūtu. Neesmu nekāds zelta gabaliņš, nevienmēr izpildu mājasdarbus, jo lai visus izpildītu jāiet gulēt ap 01:00, dažreiz pat vēlāk. No vienas puses, liels paldies, man tagad ir tēma priekš publiskās runas. Man liekas ka šis viss ir par skarbu, es vēlētos lai tie kas ir pabeiguši skolu 10 vai vairāk gadus atpakaļ pamēģina tagad to izdarīt, viss ko es pagaidām no skolas esmu iemācījusies ir: sagatavoties 15 minūtēs un negulēt 48 stundas no vietas, mums nemācā kā nopirkt māju, samaksāt nodokļus un visu to kas kas man īstenībā noderēs, bet toties es zinu to ka veselam cilvēkam ir 4000-8000/mm^3 leikocīti. Pieaugušie visdrīzāk tēlo gudros, ķipa ''ko sūdzies, mēs visi tikām tam cauri'', ticiet man sistēma ir mainījusies. Skolēni, paprasat lai jums vecāks palīdz ar bioloģijas vai ķīmijas mājasdarbiem, daudzi nevarēs. Kopumā ko es domāju ir tas ka mums vajag atpūsties, tas ir par traku.
jāāāāāāaaaāāaā''aāaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
"Izglītības ministra izteiktā ideja par mājasdarbu apjoma ierobežošanu" - GRIBU ATBILDET- NEKADAS ZINASANAS NEVAR IEGUT BEZ PASTAVIGIEM,UZDOTIEM MAJAS DARBIEM-TADOS PRIEKSMETOS KA MATEMATIKA, LATV.V.,LATV.LITERATURA.BEZ MAJAS DARBIEM(4.KL.) BERNS NEVAR APGUT NE MATEMATIKU,NE VALODU, NE LITERATURU.JA MAJAS NEBUS DARBS-ATKARTOJUMS PAR SKOLAS STUNDAS DZIRDETO-TAD IZGLITIBU, KURA BERNAM PIENAKAS PEC LIKUMA-TO IZGLITIBU UN ATTISTIBU BERNS NESANEM. UN TA NAUDA,KURA IET UZ BERNA IZGLITIBU-IR IZKAISITA VEJA ? TA LIEKAS ,KA MUMS NAV GALVINAS, KURAS VAR PARDOMAT IZGLITIBAS PROBLEMAS-PAT MATEMATIKAS MACIBU PROGRAMMU 4. kl.- UN TIKAI PRIECIGI ATKARTOJAM=" NEVAJAG UZDOT MAJAS DARBUS=MATEMATIKA, VALODA,LITERATURA!!!-(ku-ku ! ku-ku !....,). vienigi- skolotajas anglu un vacu valodas NEPIEVIENOJAS KOPEJAM HAOSAM-JO SAPROT-KA BERNI NEZINAS NEVIENU VARDU !-JA NEBUS MAJAS UZDEVUMA. TO VAR SEV ATLAUT TIKAJ LATV.V. SKOLOTAJAS-DAVAJ, PAMEGINI IZKONTROLET LAT.V. ZINASANAS LATVIESU SKOLAS. BEDIGI-KA ATNEMAM MUSU BERNIEM IESPEJU M A C I T I E S ! / saprasanas limenis-skabas kapostu tirgotaja /. Izglitiba paiet musu berniem GARAM. CIK JAUKS IR TAS KORIS-"MAJAS DARBI NAV VAJADZIGI !-NAV VAJADZIGI ! NAV VAJADZIGI ! JO NAV KAS VAR PARDOMAT TO SISTEMU UN SEKAS
УЖАС ЧТО ТВОРИТЬСЯ В ЛАТ.ШК.- В 4. КЛАССЕ НЕ ДАЮТ ЗАДАНИЯ НА ДОМ ПО ЛАТ.ЯЗЫКУ И ЛИТЕРАТУРЕ !!! ПРИ ИМЕЮЩЕЙСЯ ПРОГРАММЕ-ЭТО ПРЕСТУПЛЕНИЕ- ДЕТИ ОСТАЮТЬСЯ БЕЗ ЗНАНИЙ ! ОЧЕНЬ НИЗКИЙ УРОВЕНЬ ЗНАНИЙ ПО ЛАТ.ЯЗ.И ЛИТЕРАТУРЕ В ЛАТ. ШКОЛАХ. ЗАДАНИЙ НА ДОМ НЕ ДАЮТ-ПОВЫСИТЬ УРОВЕНЬ ЗНАНИЙ НЕТ ВОЗМОЖНОСТИ ! ЛЮДИ !!!!- ЧТОБЫ НЕ ДАВАТЬ ЗАДАНИЙ НА ДОМ- НАДО ИМЕТЬ СОВЕРШЕННО ДРУГИЕ ПРОГРАММЫ ОБУЧЕНИЯ И ВЫСОКИЙ УРОВЕНЬ ПОДГОТОВКИ УЧИТЕЛЕЙ И РАЗРАБОТКИ УЧЕБНЫХ ПРОГРАММ. СЕЙЧАС ОБЯЗАТЕЛЬНО НАДО ДАВАТЬ ДОМАШНИЕ ЗАДАНИЯ ПО ЛАТ.ЯЗ.И ЛАТ.ЛИТЕРАТУРЕ И МАТЕМАТИКЕ !!! ПО МАТЕМАТИКЕ- ОБЯЗАТЕЛЬНО !!!! БУКВАЛЬНО КАЖЕТСЯ, ЧТО УЧИТЕЛЯ ЛАТ.ЯЗ. ТОРГУЮТ КИСЛОЙ КАПУСТОЙ НА ЦЕНТРАЛЬНОМ РЫНКЕ- ТАКОЙ НИЗКИЙ УРОВЕНЬ ПРЕПОДАВАНИЯ ЭТИХ ПРЕДМЕТОВ- И НИЗКИЙ УРОВЕНЬ ЗНАНИЙ- КАРАУЛ !!!!!!!! ЧТО ДЕЛАЕМ? ЛЮДИ !!!!!
Plānotāja, get a life. 07.12.2016. 16:50:45
Un tas būtu risinājums- atstāt tos milzīgos mājasdarbu kalnus? Jā, pavisam normāli- mācīties 3-5h no sava brīvā laika. Saka- nebūsim pietiekami izglītoti, konkurētspējīgi- un tam par risinājumu būtu šie nenormālie mājasdarbu apjomi? Kam vajadzēs, kam būs lielāki nākotnes plāni- tie arī lasīs tās grāmatas padziļināti un mācīsies papildus. Kāpēc mocīt dažus tādus 'grūtgalvīšus', kas varbūt nebūs nākotnē kaut kādi ministri.. ak, jā, paga- Latvijā taču arī tas nav grūti īstenojams arī ar zemu inteliģences līmeni.
Plānotāja 07.12.2016. 14:18:15
Visa valsts ir sacelta kājās par mūsdienu noslogotajiem bērniem..tiešām drīz nonāksim līdz tam līmenim, kad ne tikai mūsu augstskolas nekotējas un netiek atzītas citur Eiropā, bet arī zemākie izglītības līmeņi visos reitingos būs pēdējās vietās..konkurētspējīgi būs tikai tie, kuriem ir dabas dots talants vai pašiem ļoti patīk mācīties. Kāpēc visā vecā Eiropā kotējas privātskolas un katrs grib bērnu nosūtīt pēc iespējas labākā skolā vai koledžā , un ir gatavi par to maksāt arī lielu naudu? - jo tajās ir arī augsts prasību un pat ļoti liels noslogotības līmenis! Tur neviens neatļaujas teikt, ka pārāk daudz uzdod - negribu tik daudz mācīties! Priekš tam ir parastās skolas ar vispārēju līmeni, kurās var arī tos gadus atsēdēt un noklausīties kursu un pēc tam doties plašajā pasaulē laimi meklēt.. Ņemot vērā, ka mūsdienu skolā skolēniem vairs nav jāpaliek pēc stundām un jāmācās viela, ko nav mājās apguvis (mūsdienās skolotāju noteikti par to varētu aizstiept uz tiesu par tādu pāridarījumu), nav jādežurē ne klasēs, ne skolās, ne skolas virtuvēs, nav jāiet rudens talkās un jau tā tiek uzdoti tik maz rakstiskie mājas darbi, jo skolotāji vairs nestaigā arī ar burtnīcu kalniem un nelabo individuāli tos ( arguments - viens no otra noraksta, nav jātērē tam laika), grāmatas arī vairs nav obligāti jālasa, viss ir tikai ieteicams. Un kā mēs zinām, pa lielam viss kas ir ieteicams=to var arī nedarīt. Ir jāmācās un jādara tik maz - kā vēl nekad pēdējos 50 gados :) un visi ir palikuši tik vāji un pārguruši, tikai visiem kaut kā atrodas arī laika sēdēt internetos, čatot un spēlēt spēles, par to gan neviens vecāks necepjas , bet laiks te pazūd kā birstošas smiltis. Visi tikai bļauj, ka darbs ir jāpārnes uz stundām - bet vai tad ir pielikts klāt fiziskais stundas laiks, ka tanīs minūtēs tagad varēs izdarīt 2xvairāk ?? Jautājums - kas pēc10 gadiem strādās skolās, ja visa atbildība un darbs tiks uzgrūsts tikai skolotājiem stundās ? un kad attapsies, ka brīvmākslinieku mums ir pilnas ielas..
pīkrītu 6.klases skolniek
pīkrītu 6.klases skolniek
6.kalases skolnieks 21.11.2016. 21:05:34
Kads tolks 6.klasē pirmdienās jābūt 8 stundām. Un lai tas ministrs izlemj lai nav mājasdarbi, jo kāpēc jāmācas mājās ja jau ir mācijies skolā. Kur loģika???
Kurš teicis, ka uz mūzikas/ mākslas skolām, treniņiem un pulciņiem iet liek vecāki? Visi skolēni kurus es pazīstu paši vēlas tos apmeklēt.
Skolēni nenogurst no mājas darbiem. Ja bērnam pēc stundām jādodas uz mūzikas skolu ,tad vēl sporta treniņi ,un vēl citi pulciņi, tad bērns ir pārguris.Vispirms skola un mājasdarbi un tikai tad pulciņi, bet vecāki vēlas zvaigznes sportā un mūzikā.
Par laika plānošanu 14.11.2016. 09:14:37
Tiem, kas te gudri runā par laika plānošanu. Man no otradienas uz treždienu ir krievalodā jāizdomā ap 100 vārdu runa par tēmu, par kuru es neko nezinu, matemātikā un ķīmijā jāveic kādi 3 uzdevumi katrā, angļu valodā jāpilda darba burtnīca. Un tad ir mana otradiena, kad man stundas beidzās 16.30. tad es ātri skrienu uz domes jauniešu iniciatīvu grupu, kas beidzās 17.00. pēc kuras es dodos uz dejām kas beizās 20.00 tad man laimīgi jāgaia autobus līz 20.30. Rezultātā mājās esmu ap 21.00. Ko tad man dod laika plānošana, ja starp nodarbībām brīva laika nav? Nekas cits neatliek kā ar asarām acīs mācīties līdz pusnaaktij.
Tāpat var mājasdarbus aizstāt ar ieteicamajiem uzdevumiem, kuri nav obligāti, bet palīdz sekmīgāk apgūt vielu.
Esmu par mājasdarbiem ar visām četrām( izņemot brīvdienās). Mājasdarbi ir vajadzīgi, it īpaši mazajās klasēs, kad bērni paši nesaprot, ka viela jāatkārto. Vecākajiem skolēniem ( ap 7 klasi) mājasdarbi vairs nav tik nepieciešami.Manuprāt, skolotāji ir ierūsējuši. Stundas daudzviet notiek joprojām padomju laika stilā un bērniem tas apnīk. Skolotājiem jādomā kā bērnus ieinteresēt. Tas pats arī ar mājasdarbiem. Protams, ir vieglāk uzdot mājās izlasīt mācību grāmatu, pildīt uzdevumus no darba burtnīcas. Bet kāpēc skolotāji nevar pacensties? Manuprāt, būtu forši, ja, piemēram, angļu valodā būtu uzdots noskatīties konkrētu filmu angļu valodā un kontroldarbā ieliktu uzdevumu par šo filmu. Mājasdrbus, manuprāt, nevajadzētu uzdot tādus, kas jāizpilda jau uz nākamo stundu. Tie var būt apjomīgāki, ar nelielu pētniecisko vai radošo darbu un nedēļu vai divas garu izpildes laiku. Man pašai ārpus skolas ir plašs interešu loks, bet no daudzām nodarbībām nākas ateikties vienkārši laika trūkuma dēļ. :(
Es protams piekrītu, kad skolēniem nebūtu jābūt mājasdarbi. Tas ir neciešami, kad katru rītu pieceļoties sestdienā vai svētdiena tu zini kad tev šodien obligāti jāplida mājasdarbi. Tikai man ir jautājums. Kad ieviesīs šo lietu kad mājasdarbus uz sestdienu un svētdienu neuzdos? Es vēlētos, lai tas notiktu drīz.
#MAJAS DARBI IR VAJADZIGI BET TIKAI NE SESTDIENAS VAI SVETDIENAS!!!!!!
Veletos lai vispar majasdarbus neuzdotu
romena birzleja 07.11.2016. 19:12:03
Es piekrītu!!!
Labs
1)Vidusskola nav obligāta, negribi, neej - priekš tā ir arodskola 2)Nav mājas darbu, nav zināšanu, kontroldarbā būs 3; 10 ballu skala ir domāta, lai spētu filtrēt skolēnus pēc to līmeņa, ne visiem ir paredzēts vai sasniedzams 10. 10 ir izcili, ja tu zini lietu skolotāja līmenī, nezini, tad nečīksti. 3)Ministrs ir ļoti progresīvs taisīt amerikāņu nācijas līmeņa izglītību, kamēr Āzijas sistēma izkonkurē visus; tāpēc jau aziātu pilns darba tirgus Amerikā, jo viņi zina, ko nozīmē sasniegt lietas - 10000h jāiegulda, lai tu būtu labs lietā, bez ekstra piepūles; vecāki bieži vien Latvijā pilnīgi mīkstmieši (un šis nav rupji vēl teikts, īevērojot šīs mājas lapas pieklājības normas), bērns čīkst dēļ vecāka paša - jānopērk Iphone, bērns čīkst par skolu - jāvaino skolotāji, jo savādāk nāktos uzņemties atbildību pašiem, pasarg dies tač, ne?
Uz brīvlaiku RCHV pacenties uzdod mājas darbu kaudzi, lai ir ko darīt bīvlaikā. Gudrākus programmē.
Palasot te komentus var skaidri redzēt ,kururs raksta pedagos kurus skolēna vecāks ! Ziniet esmu izdarījis secinājumus,ka lielākā pedagogu daļa( BET NE VISI) šeit Latvijā ir ar iesīkstējušu un iestagnējušu domāšanu,kuriem paniskas bailes kaut ko mainīt vai uzlabot .Par laimi ne visi ir tādi, zinu arī dažus jaunus un kreatīvus pedagogus ,kas paši atzīs ka šī sistēma LV ir pamatīgi novecojusi un atpalikusi un tur kaut kas steidzīgi jādara.Un ja ir pedagogi, kas tam nepiekrīt manuprāt viņiem nav svarīga mūsu bērnu izglītības kvalitāte,bet tikai viņu ALGA . Manuprat tādiem nav īstā vieta skolā :((
BET SVARĪGI IR ARĪ TAS - KĀ BĒRNS PLĀNO SAVU LAIKU. JA STUNDA IR VIENU REIZI NEDĒĻĀ - TAD UZDOTAIS JAU NAV JĀATSTĀJ UZ PĒDĒJO BRĪDI! NU MĀCIET TAČU, MĪ\LIE VECĀKI, ARĪ PLĀNOT SAVU LAIKU. UN KAS ATTIECAS UZ SKOLĒNIEM, KURI APMEKLĒ MŪZIKAS VAI MĀKSLAS SKOLAS - NU TAD PAŠIEM IR JĀSAPROT, KA SLODZE BŪS LIELĀKA. TĀPĒC JAU JUMS NEUZDOS MAZĀK MĀJASDARBU! DOMĀJU, KA GALVENAIS IR PAREIZĀ DARBA PLĀNOŠANĀ.
Вы еще не представляете 18.10.2016. 15:01:02
Вы себе даже представить не можете, что в русских школах.. То же самое, что у Вас, только плюсом- природоведение на латышском, труды на латышском (тема - Одежда- на 2 листах на А4 на латышском- коньрольная работа в 5 классе), задания по русскому языку на латышском языке- то есть, я сначала с латышского переведу на русский что собственно задали (понятное дело, ребенок без мамы не разберется даже с тем, что задали?!), а потом уже приступлю к заданию- потому что, извините, но как по-латышски" деепричастный оборот"- ни в школе, ни в универе я не слыхала... ну и плюс, конечно, сам латышский каждый день- с разучиванием стихотворений каждый день, сочинений, спряжений, склонений, по 15 новых слов. Так что, у Вас еще все хорошо, не плачьтесь.
Sen vēroju, ka skolotājas sākumskolā kopē kaudzēm lapu no papildus grāmatām, lai tikai bērns nepaliktu brīvs no mājasdarbiem. Ir pat tik smieklīgi gadījumi, kad skolotājs pats neprot atrisināt konkrētu uzdevumu, ja pie viņa griežas izmisušais vecāks. Daļa šo bezjēdzīgo mājas darbu paliek no skolotāja puses pat neapskatīti. Lai piedod man pedagogi, bet tas taču ir vienkārši bezjēdzīgi.
Mājasdarbi ir jāatstāj, bet jāierobežo to daudzums vai grūtības pakāpe, jo ar mājasdarbiem ļoti labi var atkārtot vielu un trenēties uzdevumu izpildi. Bieži vien gadās pilnīgi bezjēdzīgi mājasdarbi, kuri prasa daudz laika. Personīgi, man nav laika atpūsties un kādu vakaru paskatīties filmas, jo ejot gan skolā, gan Mākslas skolā, es mājās pārnāku diezgan vēlu. Nevaru iedomāties cik grūti ir bērniem, kuri dzīvo tālu no skolas...
Mājas darbi - likvidējams pasākums! Nav pareizi, ka obligāti visiem jāpilda, tādā veidā bremzē bērna attīstību. Pamatošu... Tiek visiem uzdots - dzejolis no galvas... sēdi vakaru un zubri, bet lietderīgāks pasākums būtu slīpēt teoriju, tas ir, pamat lietas - bāzi vai mājās mācīties to,ko slikti saproti, bet nē, jāmācās dzejolis! Piemēram,matemātika, cik var malt vienu un to pašu! Sen uzdotu cita veida uzdevumu, bet nē, bērnam jāvelta laiks tam, ko jau sen ir apguvis...
Ikviens cilvēks, kam nav izteikti mentālie traucējumi var, daudzviet pasaulē bērni rāda piemēru, cik ļoti var, ja dara, pat tie, kas ir spiezti sadzīvot ar adhd, autismu, šizofrēniju u.c. slimībām. Noteikti ikviens ir pamanījis, ka visveiksmīgāk sokas tiem, kuriem pietiek mugurkauls uzņemties un mērķtiecīgi cīnīties, ne tiem, kas uzskata, ka ir pietiekami zinoši, lai izvairītos no m.d. un stundu apmeklējumiem. Liels paldies skolotājiem par ieguldīto darbu, bet mēs pārejie izbeigsim raustīt viņus aiz ūsām, SKOLOTĀJI IR LIELISKI!
Piekrītu PRIEDE!!!! Pārāk dažādi bērni vienā klasē un NEKAD arī viņi nebūs visi vienādi ,kad JŪS PEDAGOGI TO BEIDZOT sapratīsiet!!! Tad arī laikam beigsiet šos dažādos bērnus 40minūšu laikā bāzt VIENĀ RĀMĪ iekšā vēl pēc vecām padomju paraššām,ka visiem ir jābūt Einšteiniem kā to teica baķuška Staļins....
Priekšlikums ir ļoti strīdīgs, tāpēc apspriežams. Mācību nedēļas laiks ir ierobežots. Es skolēniem skaidroju, ka ir atšķirība starp to laiku, kuru rāda pulkstenis uz sienas jeb PULKSTEŅA LAIKU un to laiku, kurā mēs mācāmies jeb STUNDAS LAIKU. Pārāk dažādi bērni ir klasē. Čakli un slinki. Godīgi un bezkaunīgi. Lēnie un ātrie. Tāpēc iznāk tā, ka katrā mācību stundā nepietiek mācību laika un nedēļas laikā tas sakrājas. Šis pazaudētais laiks ( un vienmēr kāds ir par to atbildīgs!!!) skolotājam un arī skolēniem ir JĀATGŪST. Tad nu ir jādomā par LAIKA REZERVI jeb brīvdienām. Iespējams, ka varētu tādu laiku prasīt no vainīgajiem, bet neprasīt no čaklajiem. Bet noteikt to kā normu nevar, tad lai IZM vispirms atsakās no standartiem.
1.Lai cit tas arī nebūtu dīvaini, tie skolēni, kuriem ir treniņi,, pulciņi utt. parasti paspēj izpildīt darbus. 2.Mājas darbs ir tikai skolā iemācītā nostiprināšana, ja neatkārto, daudz ātrāk aimirsīsies. 3. Parēķiniet cik minūtes skolotajs var veltīt katram skolēnam stundā, lai iemācītu, izskaidrotu uzdoto.
Mēs noteikti visi esam centušies izskaidrot; tas nu galīgi nav viegli, pat skolotājam ne, bet tajās nieka 40 minūtēs ir jāmēğina apgūt jauno tēmu vai saprast formulu, algoritmu, ko, iespējams, pats pedagogs, gadus atpakaļ, stundām sēžot viens pats pie grāmatas, mācījās, mocībās un asarās. Lūk, ne visi studējošie ir ar tik gaišu galvu, lai, skolotājā klausoties, gūtu apziņu par attiecīgo procesu. Tādēļ mājasdarbi un skolēnu pašdarbs ir būtiski, lai iemācītos, vienīgi, domāju, ka jāsamazina lieko saturs

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.