Lietotājvārds
Parole
Komentos zem virsraksta "skolotājs" vērā ņemama nav skolotāju.
Dažus komentārus palasot un redzot kad tos arī vairākums novērtē ka labus esam, man rodas jautājums vai pedagogs ar šādu attieksmi vispār ir cienīgs strādāt šai profesijā. Katra liktenis ir paša rokās, ja kaut kas nepatīk tad pats savā dzīvē sāc kaut ko mainīt, tad maini darbu uzsāc pats savu uzņēmējdarbību u.t.t..
Ejiet kāst ar saviem kursiem! Vispirms pasakiet, cik saņemšu par savu darbu, tad runāsim. Jau septembra vidus, bet tarifikācijas vēl nav. Vienkārši tāpat neko vairs nedarīšu.
Pirms "nedaudz" gadiem skolotājiem tika katram solīts klēpja dators, lai normāli varētu strādāt klasē un mājās. Rezultātā- vairums klašu vispār datoru nav vai ir kaut kādi aizvēsturiskie (dažādu iestāžu norakstītie). Skolotāju istabā viens vecītis ir. Tad nu visi rindiņā stāvam, lai ievadītu vajadzīgo!Tā ir valdības attieksme! Vai 100 gudrie raksta melnrakstus, lai , aizejot mājās, visu pārrakstītu, tērējot savus "pieticīgos" resursus? Solīja sakārtot lauku ceļus, lai atvieglotu bērnu nokļūšanu skolā- čiks vien iznācis- tā ir attieksme pret cilvēku mūsu valstī! CILVĒKI dzīvo tikai RĪGĀ.
Nodrošiniet vismaz normālu internetu skolā! Vadībai ir pieejams, bet kabinetos nē! Nodrošiniet normālu datoru nevis aizvēsturisku dinozauru, kuru ieraugot skolēni ķiķina - kā tāds vispār var vēl darboties. Nodrošiniet programmatūru!
Pilnīgi piekrītu Melisandrai, cik var muldēt? Skolotājam vajag darīt to un to, izmantot tādas vai šādas tehnoloģijas. Sviests. Nodrošiniet ar tehnoloģijām un programmatūru un tad gudri spriedelējiet. Skolām pat antivīrusu programmu nav lai aizsargātu datorus. IT laboranti spēj tikai dzelžus mainīt un gudri runāt. Kā palūdz jaunākās programmas, tā atbilde nav naudas budžetā, jaunie datori nebūs, vecajiem vairs nav dzelžu. No reālās dzīves. Reiz viens tēvs teica dēlam: Kad iemācīsies braukt ar riteni, tad to arī nopirkšu. Tā arī notiek mūsu valstī!
Nu novadīja kursus,vadītājiem apmaksa x4 , vadītāji protams Gudri parunāja, baigo info iegrūda, bet vai no tā 10% kāds izmantos? Būtu jau labi, bet tad sākas problēmas 1) pietrūkst laika ar to ņemties, jo tālāk viss pašam jāveido(bezmaksa) 2) IT nodrošinājums 3) u.t.t.
Kur visi komentāri? 09.09.2016. 23:58:55
Bija pāri 40 komentāru, kāpēc visi izdzēsti? Kādam acīs kož?
Muldēt nevajag, piedošanu. Skolotāji gana labi pārzina tehnoloģijas. Lai klerki izlien reālājā skolas dzīvē un paskatās, nevis atgremo desmitiem gadus vecas klišejas.
Pirmkārt, ir jābūt bāzei. Pie kam nepavisam obligāti ne interaktīvajai tāfelei. Pietiek ar tās programmu datorā un balto ekrāntāfeli(pati tā strādāju). Bet ir jābūt skolā jaudīgiem datoriem(arī planšetēm), kuri var "pacelt" dažādas programmas, kuras vecie dzelži vairs nevelk. Būtu labi, ja skolotājs arī mājās tādu labu datoru varētu atļauties un efektīvu internetu....... Skolās ir jābūt ātriem interneta pieslēgumiem, Wi-Fi. Kursos skolotājiem vairāk jāmāca nevis māc. materiālu veidošana interaktīvajai tāfelei, bet dažādu citu digitālo rīku izmantošana. Tādu ir daudz, kuriem nemaz tā kruti dārgā tāfele nav vajadzīga. Savukārt digitālajiem māc. materiāliem internetā jābūt bezmakasas(var jau DZM pelt, bet viņu veidotie materiāli ir pieejami par velti, atšķirībā no dažiem citiem izstrādātājiem).
Jauki, jauki, tāds optimisms, tik saulaini, ka sāku domāt - vai es vienīgā zinu, ko tik skolotāji nav apguvuši un mācījušies, pārtiekot no solījumiem tikt novērtēti, un rezultātā dabūjuši viltīgo jauno algu modeli, ar kuru faktiski nozagta daļa pat iepriekšējās necilās algas.
Eva< Līgai 09.09.2016. 12:22:08
Kādas bailes?! Šo tehnoloģiju nemaz visās skolās nav!!! Interaktīvās tikai dažas, datori - aizvēsturiski. Nu un, ja es nebaidos - kur tad es tās prasmes izmantošu ? Uz melnās tāfeles?
ja patiešām gribētu rezultātus, tad liela daļa mācību materiālu jau sen būtu pieejama visiem publiski bez jelkādām pieteikšanām un reģistrācijām. Ne visiem skolotājiem vajadzīgs pilns kurss, bieži vien pietiek apskatīt ideju, tiešsaistes servisa pielietojuma variantus un problēmas risinājums ir atrasts!
Viduslaiku alga, bet skolās 21.gs tehnoloģijas, bet kur ir loģika.........................................
Brīnišķīgi un mūsdienīgi. Skolotājiem ir jāaug līdzi laikmetam un jāizmanto piedāvātās iespējas...
Ja grib, lai tas tiešām strādātiu, tad ir jābrauc pa tiešo uz skoām un jāiedrošina, jāstāsta. Dzīvais kontakts darbojas vislabāk.
Zelta vārdi no Bāliņas, bet daudzi skolotāji diemžēl joprojām baidās mēģināt apgūt digitālās prasmas, ja ar tām nav bijusi agrāk nekāda darīšana. Saku no pieredzes skolā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.