Lietotājvārds
Parole
dcasCAS
Tikai diez vai izdosies to mazo bērnu iemācīt rakstīt, rēķināt, runāt un iemācīt mācīties. Noņems atkal latv. valodai, matemātikai stundas. Jūtos atvieglota, ka tūliņ aiziešu pensijā. Žēl mazbērni, kas pēc 3-4 gadiem tipinās uz skolu. Būs mazi monstriņi.
Priekšmetu laiks pārdēvēt par informācijas tehnoloģiju pamatiem.
Gribu zināt, kā Datorikas pilotprojektu novērtējuši citu mācību priekšmetu skolotāji. Lūdzu, izsakiet savu viedokli, bet centieties to darīt tā, lai izvairītos no skolas administrācijas spiediena, kura jau izliekusi muguru padevīgā kūkumā kārtējām lēcienam kārtējā bedrē.
no Pārdaugavas 08.09.2016. 12:21:03
Kad skolās būs bezmaksas WiFi, lai skolotāji varētu izmantot kursos apgūtās zināšanas, piemēram, skolēniem izpildīt testu mobilajos telefonos (bezmaksas testi Socrative u.c.). Ventspilī bez prblēmām
Galvenais, lai mācītaias informātikas/datorikas saturs nav novecojis. Tad arī viss būs kārtībā. Par mācīšanu no 1.klases piekrītu.
Piekrītu, ka datorika prasmes kļuvušas ārkātīgi svarīgas - kā lasīšana un raksīšana. Tieši tādēļ atbalstītu, ka informātika arī pie mums ir no 1.klases.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.