Lietotājvārds
Parole
Labs stāstiņš!
Man patika stāstiņš, varēja gan garāk skolotāja uzrakstīt, gribētos vairāk dzirdēt. Un es saprotu, kādēļ gribēt anonīma palikt, es tāpat palūgtu viņa vietā, hihi.
..........tikai kaut kā nav informācijas par to- cik skolotāji piedalījās konkursā un tas, ka skolotāja nevēlas publicēt savu īsto vārdu šķiet aizdomīgi....
Gribēju teikt, ka no skolēniem izjutu milzīgu mīlestību un tas man palīdzēja katru dienu uz skolu iet ar prieku. Ja ar klasi/skolēniem nav pārāk laba kontakta dažādu iemeslu dēļ, tad varu ļoti labi saprast, ka darbs var šķist pavisam netīkams.
Paldies par stāstu! Mana pirmā skolas diena gan bija krietni patīkamāka, no citu skolotāju puses nejutu (varbūt arī bija, bet nemanīju) nievājošu attieksmi. Tā kā arī sāku strādāt pavisam jauna, tad ar skolēniem uzreiz izveidojās lielisks kontakts, kas bija par pamatu, lai katra diena arī vēlāk darbā būtu patīkama.
Labais!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.