Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 11.09.2016. 18:27:24
Lūk, šis citātiņš mani aizrauj “Novērtēsim to, ka esam cits citam, un biežāk teiksim: “Es Tevi mīlu! Paldies, ka Tu man esi!” apsveikumā dalījās prezidents Raimonds Vējonis. “Novērtēsim to, ka tētis zina smieklīgākos jokus un nebaidās no tumsas. Tēta rokas ir stipras. Tētis paceļ augstāk, lai bērns redzētu pāri apvārsnim. Tētis māk pastāstīt par Latvijas karogu un kas ir Lāčplēša diena. Mīļie tēti, mīļās ģimenes! Lai šodien gūtās pozitīvās emocijas iedvesmo mūs visus jaunām idejām! Lai Jums skaisti svētki!”! Svinēt var labi, lieliski, jautri, ja Tu dzīvo virs iztikas minimuma un nabadzības sliegšņa, respektīvi, 253eur un 291eur, kaut gan valdība uzskata par iespējamu dzīvi ar 128,06eur. Novēlu Latvijas amatpersonām nākotnē baroties ar OPTIMA Līnija, Alpenrose, TIPTop produkciju, kā arī ar lētu, ķīmisku, nocenotu pārtiku! Nema! Nema! Nema! Un kā tas jūs skatīsieties savam bērnam acīs? Kāda būs jūsu pašapziņā? Augsta vai nieka 12cm? Ja tikšu LV politikā un man būs tiešs kontakts ar augstām amatpersonāt, tad dažiem cilvēkiem neveiksies, ja mēģinās mani aiztikt un neslavā celt.
Paldies par šo dienu! :) citādāk liekas, ka visi svētki ir sievietēm - sieviešu diena, māmiņdiena, pat Valentīndiena, patiesībā. :D

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.