Lietotājvārds
Parole
Mona, ieteicamā rīcība, ja pusaudzis kļuvis par sekstinga upuri, ir aptaujai pievienotajā saitē - www.centrsdardedze.lv/parsutiju
savāda anketa 13.09.2016. 15:43:36
Es arī aizpildīju anketu. Domāju, ka manas atbildes vairos negatīvu statistiku, jo es godīgi atbildēju, ka neesmu ar bērniem šo konkrēto problēmu pārrunājusi. Un neesmu, jo tam nav bijis pamata - bērni man regulāri rāda, kādas muļķības viņu vienaudži mēdz likt WhatsApp, mēs kopā iesmejam vai pašausmināmies, es zinu viņu viedokli. Esmu droša - ja kāds no viņu paziņu loka dalītos ar kailfoto, es arī par to uzzinātu - un tad jau tā saruna notiktu pati no sevis. Pašreiz tas vienkārši nav aktuāli, un runāt par to tāpat vien būtu muļķīgi.
Hedda's BOS 12.09.2016. 19:16:57
Skolnieciņ, t a j ā pasaulē darbojas 3x atdošanas likums. Viss, ko dari, tev atdarīsies trīs reizes. Gaidi......
Katrā gadījumā, nevajag pakļauties izspiedējiem un kaut ko maksāt! Jārisina problēma, sazinoties ar policiju un drossintrenets. Bet, lai tādu situāciju labāk vispār nebūtu, noteikti vispirms ar bērniem vispār jāizrunā šī tēma - ka nekādus sensitīvus attēlus nekādos apstākļos nevajag sūtīt. Attēli nekad nekur nepazudīs, pat, ja domās, ka ir izdzēsti .
Aizpildīju vecāku anketu. Labprāt anketas beigās būtu izlasījusi, kā tad nu būtu jārīkojas attiecīgā situācijā, ja bērns skolā nonāktu tādas problēmas priekšā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.