Lietotājvārds
Parole
Tā arī nezinu, ko man NEVAJAG DARĪT, lai saņemtu jaunā modeļa darba algu. Tas , ka darba alga nav tas pats, kas samaksa par likmi , jau ir skaidrs. Zinu, ka visi skolotāja darbi summāri aptuveni divreiz pāsniedz 40 ASTRONOMISKĀS stundas nedēļā. Nu tad pasakiet skaidri, kas man NAV JĀDARA manu 40 stundu laikā, jo man par to nemaksā. Un nevajag ducināt par skolotāja misiju. Skolotājs vispirms ir cilvēks nevis nodzenamais zirgs, kuru pēc tam noguldīs uz "sociālā spilvena".
Labotam ticēt! ".. un sākas viss no gala..". Šo mājas lapu vajadzētu pārdēvēt par "Ne mana cūka, ne mana druva" jeb , tiešā nozīmē, "Jums mums, skolotājiem, neesat vajadzīgi!"
".. un sāks viss no gala.." Šo mājas lapa vajadzētu pārdēvēt par "Ne mana cūka, ne mana druva" jeb tiešā nozīmē "jūs mums, skolotājiem, neesat vajadzīgi.
Pie tam vēl svētdienā! :D
Jā, iniciatīva jauka, ja tikai skolām un skolotājiem būtu laiks un vēlme domāt par papildu stundu sastādīšanu.
Vairāk vajadzētu tādas mācību stundas, kas vienu valsti un pat visu pasauli. Kaut vai audzināšanas stundās, reizi par reizi. Par humānismu, izglītības pieejamību visā pasaulē - lai bērniem atgādinātu, ka izglītība ir privilēģija, nevis pašsaprotama lieta.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.