Lietotājvārds
Parole
skolotajs50+ 26.01.2017. 10:21:37
Kā var būt minimālā alga, visu mūžu strādājošam skolotājam?Kāda viņam būs pensija?
Vispār jau dīvaini, ka e-pasta vēstule ir anonīma, kā tas var būt.
>> skolotājai 23.01.2017. 18:12:04
Tas jau nav ļaundaris! Šajā gadījumā cilvēki tikai izvēlējās nepareizo cīņas formu! Bet veiksmi gan labāk nevēlēt, ka nesastrādā vēl ko stulbu!
Mēs jau te pa apakšu varam kaut uzsprāgt aiz netaisnības, tas ir kā pret sienu... Šajā valstī nekad neviens no " augšām" vainīgs nav bijis, sodu nav saņēmis. Šadurskim arī radusies tāda "dievišķa "sajūta, ka var darīt cūcības, bet pašam par to nekas! Pats noticējis, ka viss kārtībā!
Var jau būt, ka anonimitāte ir gļēvuma pazīme, bet šajā situācijā vismaz rakstītāji tika sadzirdēti! Līdzīgi domā lielākā daļa pedagogu, jo šī gada unikālā reforma, pieņemta steidzamības kārtā, bija vienkārši farss. Liekas, ka IZM ir pārpratusi demokrātiju - tā nav visatļautība! Kurām profesijām vēl, palielinot sen solīto algu, nebrīdinot palielina slodzi? Pacietīgi klusē tie, kam palika iepriekšējā alga vai ir 5.e vairāk! Nemaz nerunājot par tiem, kas lielu daļu pazaudēja... Šadurski "Ziepēs"!!!
Neaiztieciet manu grupas biedru no RPI (tagad RTU)
pedagogi tāpat redz un izjūt, ka ministrs tikai manipulē ar skaitļiem un nerunā patiesību, tādēļ nekādas anonīmas vēstules nav nepieciešamas!
Kāpēc latviešu žurnālisti meklē" netīro veļu" latviešiem , bet krievvalodīgie žurnālisti neveido nevienu negatīvu sižetu par krievvalodīgajiem? Lūdzu, paskaidrojiet!
Bet varbūt ministrs pats ir noskaņojis pret sevi? Katru saskarsmi viņš prot pārvērst par sadursmi.
Nesatraucies,Skolotāj,par ministra veselību parūpēsies kvalificēti ārsti,neatkarīgi no mūsu novēlējumiem.
Vai ministram dzimene,ka tāda novēlējumu gūzma?
Nu,vai nav jauks trollītis baltā cepurē?
Nevajag pievērst lieku uzmanību, vienmēr atradīsies jebkurā sfērā kāds ļaundaris! Veiksmi ministram darbā un labu veselību!
Ikvienam cilvēkam, kam ir galva uz pleciem, ir skaidrs , ka amorāls izglītības ministrs ir kauna traips visai Latvijas valstij. Šadurskis melo, nesarkstot un nekautrējoties, rīkojas aiz muguras, slepus kā čekists - tādu ministru ar visu izglītības ministrijas aparātu jāpadzen . Bet mēs jau kā īsteni latvieši riesimies katrs no savas būdas priekšas, jo līdz ministram tāls un slidens ceļš ...
Iesaku sameklēt Re! 20.01.2017. 09:57:21
Vakar LTV7, manuprāt, bija 2017.GADA LABĀKAIS RAIDĪJUMS "Точкu над i " par IZM ierēdņu neprofesionalitāti (arī nekompetenci), mēģinot realizēt RPIVA's piespiedu pievienošanu Latvijas Universitātei. Ļoti kolorīts dalībnieku sastāvs, profesionāls raidījuma vadītājs (Oļegs Ignatjevs), spilgti epiteti un pamatoti argumenti. Beidzot IZM ierēdņi boja spiesti publiski atzīt milzīgo zaudēlumu, ka Latvijas valstij deva Policijas Akadēmijas slēgšana/pievienošana LU u.tml. Iesaku noskatīties.
kā e pasts var būt anonīms?
Kāpēc vajag anonīmu vēstuli, bez vēstules skolotājiem pašiem ir galva uz pleciem un liela daļa ir tāpat negatīvi noskaņota pret ministru! Nu nav tas ministrs,ņirgājas par skolotājiem,vēl joprojām nav atrisināts jautājums par kvalitātes pakāpēm,lai samaksātu visu naidu,jo skolotājiem jāzaudē katru mēnesi 70 eiro! Diez ,cik pats būtu apmierināts!
Tā nebūt nav anonīma vēstule, bet Liepājas pedagogu raksts. Nevajag rakstīt , ka vēstule "mēģina noskaņot". Ministrs pats ir noskaņojis.
Skolnieciņš 19.01.2017. 20:37:20
Ja es vien varētu, es šo vēstuli sūtītu tālāk. Pilnībā piekrītu vēstules autoriem. Ideja ir lieliska! Man arī nepatīk Kārlis Šadursķis! Tik impotentu un neauglīgu politiķi ir jāatlaiž! Kurš ir ar mani? Mani līdz nāvei kaitina Lojalitātes likums, Lojalitātes likums ir Saeimas nodziedzīga un neleģivitīva patvaļa! Šo likumu nedzīkst piedot! Nost ar Lojalitātes likumu! Patiesā cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Interneta vidē,kur staigā troļļi baltās un melnās cepurēs,viss ir anonīms... Te pēkšņi-ētiskas dabas problēma:kādi uzrakstījuši anonīmu vēstuli.(?)
anonīmas vēstules manā e-pastā nav. bet es arī bez tās esmu pret ministru, kurš tikai vāvuļ, it kā nomodā vienmēr atradas
lol
Ko sēsi,to pļausi! :D (dators izrediğēja pēc sava "prāta", bet nu domu jūs saprata ;)
Vispār jau tikai loģiski, ka uz nedemokrātisko, nesmuko, autoratīvo IZM rīcību(nesadarbošanās, neizrunāšana un atklāta nevienošanās, bez iepriekšēja brīdinājuma iesaistītajām pusēm medijos pasludināts apgalvojums, faktiski neargumentējot un nespējot konkrēti atbildēt uz dažnedažādiem jautājumiem, kas skar pašu galveno-studentus), tikai loģiski, ka seko tikpat nesmukas darbības. Neatbalstu šādas anonīmas vēstules, taču reizēm šķiet, ka citādāk šādās situācijās nesadzirdēs. Ne velti radies teiciens-ko seši, to plaušu, šajā gadījumā- kā seši, tā jāpļauj.
kāpēc ne cilvēks tikai azsargājas Šadurskis arī nav mana simpātija .Lai taču viņi visi padzīvo ar minimālo algu pāris mēnešus.
Decembra sākumā it kā "vairāki pedagogii" uzrakstīja anonīmu sūdzību par mūsu skolas direktori, atbrauca vairāki pārbaudītāji, atbrauca pašvaldība. Ziemassvētku svinīgajā skolotājas nekad agrāk nebia dzirdējušas un saņēmušas tik daudz uzslavas no rirektores - redz, cik labi mēs strādājam, redz, cik labi mēs esam, redz, cik balti un pūkaini! Kamēr nebija sūdzības - visi slikti ...
Jā, anonīmi nav smuki, un aizrādītāji atklāti paraksta savus datus šajā spriedelētavā.
what
Saprotu piezīmi, ok :) Jā, bet es jau tikai izsaku viedokli. Ne vienam personīgi nerakstu, kādu citu personu nomelnojot. Nemēģinu "pa kaktiem" kādu izmest no amata.
Kiko tak arī nav ne vārds,ne uzvārds,bet anonīms segvārds.
Piekritīšu. Neesmu Šadurska fans, ne par mata tiesu, bet šādas aktivitātes neatbalstu. Domāju, ka vēstule spēlēs tikai par lab Šadurskim, vēstules autori būs panākuši pretēju efektu.
Tā nu gan nav smuki! Ja reiz kritizē, tad, lūdzu, bet ne anonīmi. Tas tāds gļēvums, manuprāt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.