Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš atbild Ingai 24.01.2017. 07:44:45
Pirms 20 gadiem latvju Latvju zemē bija stipri vairāk. Neesi naiva! Tās ERAF naudas nav bezmaksas! Un tā sociālā hu*ņa tāda kā nabadzība, bezdarbs, demogrāfijas atteja, dzimstības samazināšanās ir šīs ERAF naudas cena. Mūsu politiķi slikti tiek galā. Labāk ir palikt pie ierastās darbu dalīšanas un ļaut projektus rakstīt pieaugušiem un nobriedušiem prātiem... Nevajag uz jauniešiem likt mūsu varas vīru un tanšu pienākumus... Latvija ir sen jau pārdota Briselei vai āmīšiem, jo uz mums sen veic savus sociālos un ekonomiskos eksperimentus... Sekas ir redzamas tagad. Tagad noris genocīds pret latvju tautu un tās asimilēšana. Cieņā, Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Jaunieši vairāk iesaistās visādos projektos, tas tiesa, arī paši kļūst aktīvāki projektu rīkotāji. Bet ļoti lielā mērā tas ir pateicoties visiem iespējamajiem fondiem utt. Agrāk (pirms gadiem 20) Latvijā tādu iespēju nebija.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.