Lietotājvārds
Parole
ok
Jānovērtē iespējas, vienmēr var labāk, bet šī ir laba iespēja
Segvārds "īgņa" jau pasaka visu!
Gribētos redzēt detalizētu aprakstu, kā objektīvi tiks vērtēti darbi. Manuprāt "fona un vizuālo tēlu maiņa animācijas filmas gaitā" objektīvi var vērtēt tikai ar "ir/nav". Jebkāda cita vērtēšana šim nosacījumam jau būs subjektīva "žūrijai patīk vairāk vai mazāk". Un kā žūrija plāno vērtēt "radošums pasakas vizualizēšanā"? Pēc kādiem kritērijiem? Diemžēl pēc dotajiem kritērijiem es nesaskatu iespēju objektīvi vērtēt. Tāpēc konkursa autoriem derētu padomāt par daudz precīzāk formulētiem uzdevumiem nevis vienkārši pateikt "uztaisi multfilmu". Diemžēl pašiem konkursa autoriem ir problēmas ar radošumu, jo 3 dažādu grupu uzdevumi šobrīd ir praktiski vienādi - uztaisīt video par kaut ko, nezin ko. Nu varbūt skolēni kaut ko atradīs un būs labi. Šobrīd izskatās tāds pats haoss, kāds bija Atklātajā datorikas olimpiādē, kur nebija saprotams punktu dalīšanas veids. Bet jebkurā gadījumā paldies Ventspilij par to, ka vismaz kaut ko dara. Gan jau nākošreiz izdosies labāk.
Ļoti interesanti
Būtu interesanti tiešajā redzēt, kas tieši viņiem ir jādara - ja jau radoši un citādāk nekā olimpiāde, tad jābūt kam jaunam. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.