Lietotājvārds
Parole
Savu darbu vērtēs paši / as direktori/es. Varu iedomāties, cik augstu vērtē sevi šīs personas, kuru galvenā interese ir pilns ( savs) maks. Jāvērtē būtu tikai skolotājiem un tikai pilnīgi anonīmā un uzticamā vidē. Vēl arī vecāki varētu piedalīties.
Kā tad-tiešām darbavietas Jums ir draudzīgas, kolēģi? Es gan savā 25 gadu darba pieredzē esmu piedzīvojusi, ka skolotājs ir tikai skrūvīte mehānismā, kā mans vecais šefs nemitējās katrā pedsēdē atkārtot- strādājat slikti,uz jūsu vietu jau gaida 10tiem citu...Jebkurā skolā skolēns ir dievs, bet skolotāji, diemžēl, sistēmas vergi...Tiek darīts viss, lai paliktu mazāk laiku un iespēju''biedroties'' ar kolēģiem(nē, neberzējiet rociņas, ne jau stundu laikā:))un nerunāsim par kādiem iebildumiem vadībai, jo tikai direktoram drīkst būt viedoklis un redzējums! Mūsu skolotāju istaba ir 2*2 metri, skolotājiem nav savas tualetes, skolā nav kur paēst-par kādiem apstākļiem runājam? Domāju, ka daudzās skolās skolotāji tiek ne tikai nenovērtēti, bet uzskatīti par neko-nebūsi tu, nāks cits, bet tas jau nav tikai skolā.
Lūcija @Raisa 06.09.2016. 09:38:09
Nu gan auzās! :) Kādēļ ne? Es lepojos ar savu skolu un vienmēr visiem stāstu, lai kāda, cik čābīga situācija nebūtu valstī, man skola turās virs ūdens, liela pateicība direktorei. :) Vienīgi, ja nu grib anonīms palikt, tas gan tā var būt un pat dabiski. Bet ne jau slēpt savu skolu.
Skolotāji nemētāsies ar informāciju, slavējot savu skolu, lai neskrien citi ieņemt amatus, hehe.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.