Lietotājvārds
Parole
Interesanti, 24.01.2017. 19:23:15
ja smārtfoni ir UV starojuma avots, tad jau visiem būtu jābūt skaisti iesauļotiem, kā solārijā...... Ber nu "fiziku mācīties jau nevajag, es būšu mākslenieks".
Priecājos, ka manējiem šogad tas nav aktuāli. Tomēr šaubos, vai viss ir tik skaisti, kā progresa bīdītāji ir iedomājušies. Izvēlēties ļaus skolām, nevis katram bērnam. Zinot, ka ik pa brīdim manējie maksimālo vērtējumu nedabū, jo kādam uzdevumam ir pietrūcis laika arī ar roku rakstot, un redzot, cik sekundes tiek patērētas katra burta meklēšanai uz klaviatūras (ar roku tiek rakstīts 10 reizes ātrāk), šķiet, ka te varam aizmirst par objektivitāti zināšanu vērtēšanā. Cik atceros, pērn tas 6. klases darbs gan bija bez gala elementārs, un gan jau tāds būs arī citreiz. Tomēr tehnoloģijas atšķiras, un manējiem piem. ir pagrūti darboties ar peli, jo mājas datoram tādas nav. Nemaz nerunājot par situāciju, kad vienīgie treniņi būtu ar telefonu.
Skolnieciņš 24.01.2017. 07:48:32
Kāpēc testus neprintēs? Kur palikusi ir nostaļgija? Cieņā, Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
valstīj jau ir izdevigi ka tauta neprot rakstit ar roku jo tad grafiti nevar zimet uz saimas ekas
IZM jau gadiem koķetē ar uzdevumi.lv magnātiem. Tas ir skumji, ka šādas formas kartelis pastāv mūsu izglītības sistēmā. Tik daudz šekelu izsviesti vējā, "modernizējot" pavisam triviālas lietas. Man ir viens jautājums šīs idejas kavalieriem - KAS VAINAS PAPĪRAM ? Vai jūs tiešām gribat vēl vairāk degradēt jaunākās paaudzes, atņemot tām laiku mācīties rakstīt ? Man šķiet , jau ir pašsaprotami, ka tūkstošiem bērnu jau tagad cieš no smārtfounu narkomānijas. Katru gadu bērni pavada mazāk laika pie grāmatām un svaigā gaisā, tā vietā sēžot un zombejoties pie šiem UV starojuma aparātiem. Lai Jahve mums visiem stāv līdzās, jo tumšie laiki laikam jau ir pienākuši. Paldies, IZM . Piezīme: uzklausot mana brālēna notāra Ibrahīma viedo padomu - šis nav mans personīgais viedoklis, bet gan objektīva cita avota citēšana. Šie nav mani vārdi, un es nenesu atbildību par to leģitimitāti, tāpēc palieku imūns pret jebkādas masoniskās ložas varmācīgas ietekmes. -Šlomo Baggins
Kad arī latviešu valodas darbu varēs tā rakstīt.
Nenovērtējiet bērnus par zemu! Ir labi!. Katrs skolēns pievienojas ar savu izsniegto paroli un izpilda darbu. Datorprasmes tiek mācītas informātikas stundās. Pārbaudes darbā klāt ir datorskolotājs, kurš drīkst palīdzēt tehniskas dabas jautājumos. Skolotājiem nav jālabo un jāpilda tās milzīgās rezultātu tabulas. Nesaprotu, kur problēma?
Datorpele 23.01.2017. 19:45 - Džīzas, nu tak izlasiet rakstu, ne tikai virsrakstu! Skolas var iz-vē-lē-ties, vai rakstīt uz lapas, vai pildīt datorā! Tajā pašā uzdevumi.lv sen jau skolēni pilda testus un pārbaudes darbus ar dažādiem uzdevumiem, tad ta jaunums.
Var pārbaudes darbā prasīt to, kas mācīts un trenēts. Nevienā dabaszinību stundā nat ticis lietots dators un pēkšņi - pārbaude šajā formātā. Kā var mācīt visu laiku rakstīt ar roku, bet PD prasīt prast ātri drukāt (tas par tiem atklātajiem jautājumiem, nevis ķeksīša ievilkšanu Jā/Nē jautājumos)?! Protams, ka IR jāiesaista mācību procesā IT, tikai tas nozīmē, ka sākumā jātrenē nepieciešamās prasmes un tikai tad jāpārbauda. Lūdzu, lietojiet dabaszinību stundās datorformāta uzdevumus, lai skolēnam šāda darba forma ir vismaz kaut reizīti bijusi arī mācībās, nevis pirmo reizi un uzreiz vērtēšanā.
Uzdevumi.lv -tas ir super! Un, kāda problēma trenēties? Datorkabineti nav vienīgā iespēja. Datori ir arī mājās, katrā bibliotēkā, telefonā spēles var aizvietot ar mājas darbu pildīšanu. Nav interneta? Reti kam. Wifi skolās un daudzās citās vietās. Bērniem patīk un skolotājiem ērti un pārskatāmi.
Neredzu problēmu arī skolām ar daudzām klasēm - pildīt darbu online ir tikai viena opcija, vecais labais darba lapu papīra variants taču tāpat paliek!
J. 23.01.2017. 18:00 - Smieklīgi, kādēl gan lai tās psihotu, ja tieši viņas nosaka, kādā veidā kārtos darbu? :D Visdrīzāk jau psiho tās, kas šeit uzstājas ar universālo niku "mamma" - jo nu nevarēs kasīties par punktiem un vērtējumiem. Ar uzdevumi.lv un datorprogrammu nepakasīsies. Un skolotājas tas, starp citu, priecē!
skolēni neprotestē; psiho skolotājas
Kāpēc portālā Uzdevumi.lv???
Problemātiski tas varētu būt skolām ar 6 paralēlklasēm - 4 stundu laikā...( 2 datorkabineti, katrā 15 vietas )
8-9.klase, tas ir Ok, taču priekš 6.klases skolnieka - tas pagaidām ir neprāts. Zinu piektklasnieka līmeņus, nu neatbilst viņi tam lai piemēram nākamgad pildītu tos uzdevumus tiešsaistē, ja kaut ko ieķeksēs nepareizi, var nemācēt atgriezties un daudzi nemaz tik ļoti nepārvalda datoru, lai uz tā rakstītu memumārus. Ļoti daudzās skolās nemaz nav iespējas patrenēties tādam darbam. Ja viņi jau no piektās klases tādā veidā trenētos neiebilstu, pie pašreizējās sistēmas neatbalstu. Kārtējo reizi reizi visiem netiek nodrošināta vienāda pieeja un iespējas sagatavoties...
Vērotājs @b 23.01.2017. 11:47:59
Izglītības sistēma jau nu gana iet uz priekšu tehnoloģiju laikā. To pašu nevarētu teikt par citām nozarēm, piemēram, veselības.
Tas labi, arī skolām jāiet uz priekšu tehnoloģiju ziņā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.