Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 19.09.2016. 05:20:14
Es nekad nebiju bērnu nometnē!!! Jau 16. gadu.... Žēl, ka citiem ir lieka nauda, lai savus sīkos sūtītu uz labākidm medību laukiem. Komunikācija. Man pašam bija negatīve pieredze, es sapratu, ja tevi vienaudži vēlās aizskart, lai bariņā izklaidētos, tad sačakarē tiem dzīvi. Es ar savu bijušo kolektīvu tā daru. To cilvēku nebūs vai arī būs bomži/bomzes. Man nervu zāles neviens nekonpensēja, dedzināšanu kuņģī neapmaksāja, augsto kortizola līmeni nekonpensēja, tas sačakarēja manu attīstību. Pēc tam, kad parādījās nauda, es pabraukāju par dažiem dakteriem, iepriekš es nevarēju to atļauties... Vai jaunieti var sodīt, ja viņs/viņas māte ir vietējā iecirkņa nodaļas vadītāja??? Un gribu pa kluso ietiesāt... Bez trača vietējā miestā...
Uz nometnēm bērni brauc atpūsties, bet atbrauc iemācījušies. Pārsvarā - komunikāciju. Kas mūsu gadsimtā jau ir ļoti daudz.
Kā mans tēvs teica, kad sūtīja mani uz vasaras nometnēm - bērni neaug siltumnīcās.
man vasaras nometnes katra bija daļēji kā zobu sāpes... Bet tagad gan esmu laimīgs par to pieredzi, ko guvu!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.