Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 17.09.2016. 15:39:14
Nezinu, kā Rīgā var izdzīvot ar 192,06eur? Laukos, mazpilsētās var!!! Ar šādām finansēm nevar attīstīt savas intereses augstā līmenī un daudzveidīgi pavadīt brīvo laiku. Nu, lūdzu, nestāstiet veiksmes stāstus, lai lauztu manu viedokli. Noteikts%, protams, sasniedz panākumus, piem., sportā, bet tie nav visi 100%, tie pat nav 70%. Visticamāk tie ir 15% no kopējā skaita, kas sasniedz kaut ko virs vidējā no trūcīgo rindām. Pašam Nilam ir foršs dēls, desmitās klases skolnieks, un vel diez gan veiksmīgs. Viņš neko nesasniegtu savā dzīvē, šajā vecumā, ja viņa tēvs un māte būtu bomžveidīgi cilvēki, kas tikai māk dzerstīties. Bezšaubām, sociālais darbinieks šajā ģimenē būt augsti godāts ciemiņš, kas ne tikai nepalīdzētu ģimenei, bet arī kritizētu, kauninātu, nosodītu, izteiktu dzēlīgas piezīmes un citas jēlības, vārdu sakot, radītu ģimenei papildus stresu... Augstskolā "Turība" kompleksās pusdienas maksā, sākot ar 2,30eur.... Vismaz šim pabalstam nav konkursa, ka uz mācību stipendijām. Mēnesī 35eur ir maza nauda. Citam telefons ir 10 reizes dārgāks, nerunājot par citām lietām.... Varu piekrist, ka Rīgā ģimene ar 320eur var būt mazturīga. Latvijā iztikas minimums ir 253eur vai nabadzības slieksnis 291eur! Ar šādu naudu bērns var neizaugt liels, šādus cilvēkus angļu valodā sauc par midžetiem... Tas ir traģiski...
Vismaz nav jāiztur konkurss, lai pretendētu, ha!
Bet nu tāpat paldies par to pašu.
žēl, ka jābūt tik maziem līdzekļiem ,vai varētu pretendēt uz pabalstu. Man šķiet tas pienāktos arī līdz vismaz 350 eur uz ģimenes iedzīvotāju.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.