Lietotājvārds
Parole
Skolu beidzu 1977.g., pagājušogad piedalījos, bija 2 kļūdas.Vajag pārbaudīt sevi ! Paldies manai latviešu valodas skolotājai, kura jau vairs nav starp mums.
Pēc diktātu izlabošanas pareizais variants tiek publicēts mājaslapā. Un arī tipiskāko kļūdu skaidrojums.
Puķe - Ingmāram 27.09.2016. 13:20:48
Bet varbūt labāk saņemties un piedalīties. Un saprast arī tās specifiskās lietas, kuras ir aizmirsušās. Tā noteikti nebūs izblamēšanās!
Un pareizais variants arī būs pēc tam pieejams mājaslapā? Vai arī, izpildot to, uzreiz parādīsies automātiskais kļūdu labojums?
Puķe - Sintijai 27.09.2016. 12:52:29
Diktāta rakstīšana notiek sestdienā (šogad 15.oktobrī). Bet skolā to var darīt pēc tam, lai pārbaudītu savus spēkus. Diktāta ieraksts vēlēk būs pieejams mājas lapā.
Šo noteikti ieteiktu arī skolās darīt! Skolotāji, noogranizējiet savai klasei, kura tajā laikā būs pie jums! To var rakstīt gan latviešu valodas, gan literatūras, gan audzināšnas, gan informātikas ietvaros! :)
Es tiešām gribētu piedalīties, bet kaut kā pašam neērti, zinu, ka būs daudz kļūdu, jo ir specifiskas lietas, ko esmu aizmrisis, sevišķi, ja jāraksta ātri. Bet kopumā skatoties, zinu, ka latviešu valodas gramatiku pārvaldu krietni labāk nekā vidējais interneta komentētājs. Tādēļ negribas pašam savās acīs izblamēties ar sliktu rezultātu.
Iesaku piedalīties. Nekautrējieties! Kļūdas neviens neuzzinās. Tikai jūs paši. Viss notiek ļoti korekti. Jāraksta gan samērā ātri. Ļoti jauks, latviešu valodas pareizrakstību popularizējošs notikums. Pagājušajā gadā piedalījos. Man ļoti patika.
Nez, cik ilgi var rakstīt un vai vairākas reizes diktē. Bail izblamēties. Ceru, ka tiešsaitē var arī anonīmi.
Atceros, pagājušajā gadā Linda Leen stāstīja, ka piedalījusies un tikai ar 4 kļūdām. Nu, nezinu. Ja atcerēšos, arī aizpildīšu, gribas zināt salīdzinājumam.
Oho, šogad noteikti gribētu pamēģināt. Bet tikai tiešsaitē, jo klātienē 'būtu kaut kā neērti, ja gadītos daudz kļūdu. Un noteikti jau arī gadītos, jo cik gadus nav skolas solā sēdēts, dabīgi, ka tādas lietas aizmirstas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.