Lietotājvārds
Parole
Publiskots rīkojuma projekts par RPIVA likvidāciju, kas pieteikts 26. janvāra valsts sekretāru sanāksmei
RPIVA tiešām ir zemas kvalitātes augstskola
@pele Par ko mums protestēt? Pēc šīs reformas mums jāmaksā būs par pārsimts eiro gadā vairāk. Vajadzēs pāriet uz citu mācību programmu, jo šāda programma ir tikai Rpivā. Kā ir ar mūsu ģimenēm, darba vietām? Kredītiem kuri jau ir paņemti? Vai kāds ar mums ir ko runājis, jautājis? Kur ir garantija, kad filiāles paliks? Tukši solījumi, kuri jau kā izsenis pārbaudīs ir tik tukšas frāze. Interesanti kā Jūs justos mūsu vietā?
Ingai 24.01.2017. 15:22 Nosauc lūdzu augstskolas kuru diplomus ārzemēs atzīst bez pielīdzināšanas kursiem? Var reformēt sākot ar mazākām augstskolām, tad pāriet pie lielākām, bet pie ja reforma tad lielāko "vērsi"aiz ragiem, ja nesanāks tad ehh...... tad jau redzēs :)
...vismaz tie studenti, kuri piesakās praksē skolās ir tik nesagatavoti, kā neviens cits. Tas liecina par šīs augstskolas ,,kvalitāti''. Sen jau bija laiks kaut ko darīt lietas labā!
RPIVA diplomus ārzemēs neatzīst.Ja gribi strādāt skolā, tad no jauna jāmācās.
Tā tas ir . Es strādājot pirmskolas iestādē saņemu gandrīz tikpat cik mana auklīte, jo redzat man nav slodze. Bet tās stundas ko pavadu mājās gatavojoties nodarbībām tas neskaitās SĀPĪGI UN NEKOREKTI.
Par to ,vai vajag vai nevajag apvienot nezinu...bet par Šadurska izteikumu par pasniedzējiem citēju - Latvijā pasniedzēju ir vairāk par suņiem,un suņi vairāk par govīm...uz žurnālistu iebildumu kadēļ tā izsakās par pasniedzējiem,skolotājiem ..? atbilde bija vienkārša > Kā gribu tā runāju...!!! Es cienu skolotāju profesiju,bet ja !!! izglītības!!! ministrs ta var izteikties tad ko viņš tur vēl dara??????
Uz priekšu! Dikti tālu jau aizies. Šī reforma nu ir viena no pareizajām. Nu nav šai dižajai augstskolai lielas jēgas.
Augstskolu pie mums jau tā par daudz. Pareizi dara ka apvieno. Kas mainas studentiem ja apvieno augstskolas? Par ko viņiem protestēt? Nav saprotams...
Jēgas nav! 24.01.2017. 11:11:18
Jā, jā - Latvijas Policijas akadēmijas pasniedzēji, studenti, darbinieki arī tā darīja..., un... Vēsture atkārtojas - neviens Jūs, piedodiet, ne redz , ne dzird...
Vētra @Salvis 24.01.2017. 10:08:29
Precīa piedbilde - "tālākais jau miglā tīts". Domāju, ka pret to arī lielākie iebildumi.
Protams, ka klusēt nedrīkst, ja redz netaisnību. Protesti ir liela demokrātijas sastāvdaļa un bīstamāk ir tādus vispār nerīkot un nepiedalīties, ja reiz jūt netaisnību. Nav teikts, ka valstī vienmēr ievēros protestus un kas mainīsies, Bet. to rīkošana ir būtiska demokrātijas sastāvdaļa, jo tā pilsoņiem ir tiesības paust savu viedokli. Tālākais jau miglā tīts, bet tādu formu paši esam izvēlējušies.
Rīdzniece @ilze 24.01.2017. 09:36:33
ha! un tad labāk sēdēt rokas klēpī salikušiem un nekā nedarīt, ja?
Diemžēl pieredze rāda, ka izglītības nozarē protesta gājieni neko nespēj mainīt. Atceros, kaut vai skolotāju piketu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.