Lietotājvārds
Parole
Un ko saka informātikas skolotāji par nenotikušajām informātikas stundām?
Sen jau bija laiks! Skolotājam nav darbi jālabo, nav jāņemās ar darbu drukāšanu un pašiem bērniem pašiem lielāks prieks darbus veikt datorā - sev ierastajā vidē. Paldies Uzdevumi.lv!
Lauku skolotāja 04.10.2016. 10:38:56
parādās nelielo skolu priekšrocība. Mums nodrošinājums ir tāds, ka varam dažādas klasēs izmantot uzdevumi.lv iespējas. Nelielās (līdz 20 skolēniem klases lieliski var izmantot datorklasi) Jā, laiks jāpatērē veidojot pārbaudes darbu, toties labošana laiku neaizņem.
Jauki, to jau sen izmantoju. Tāpēc jau ir datorklases, kur var to izdarīt.
Piekrītu Maijai. Lai gādā tehnisko aprīkojumu un skolotāji būs par.
Reāli iespējams tas būtu, ja katrā klasē būtu pieejami datori. :) Cik reāli tas ir?
Skolotājiem tas būtu liels atslogojums, ja kontroldarbi un diagnositicējošie darbi vairs nebūtu jālabo. Tas ir liels papildu slogs (par ko nemaksā faktiski) un ko pārsvarā dara mājās, pēc darba laika. Līdz ar to, būtu diezgan loģiski, ja šo papildu pienākumu mēģinātu atslogot.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.