Lietotājvārds
Parole
Nekavējoties!!! Bez vainas pierādīšanas!!! Atvainojiet, kas tas par topošo režīmu??? Sēdini mani cietumā pie valsts aprūpes, tāpat vairs par savu algu izeksistēt nevaru! Būs vismaz zālītes, zobārsts, īre un vēl šādi tādi sīkumi par velti!
lojāls=melis 09.10.2016. 12:12:44
Skolotāji- atlaižami! Kā ar ministru?
Jānovāc tas skolotājs ,kurš norāda direktoram uz skolēnu visatļautību skolā!
Ir cilvēks, ir problēmas.Nav cilvēka nav problēmu!
Vai tad, ja es novērtēju dažādus tikko lasītos komentārus par šo tēmu es esmu lojāls vai nelojāls?
Darba tiesiskās attiecības regulē darba likums. Satversmē ir 8.nodaļa, kas nosaka cilvēka pamattiesības, un, ja tās tiek pārkāptas, tad ikviens, kura tiesības pārkāptas, var vērsties tiesā. Manuprāt, pirms pieņemt kaut kādus murgainus grozījumus, vajag konsultēties ar juristiem un izlasīt vismaz Satversmi.
mūsu politiķi nav lojāli pret valsti[tautu],tāpēc daudziem nācās aizbraukt un brauc vēl joprojām. uzņēmumi pārvietojas uz citām valstīm...-politiķi,kas jūs baros?
Komentāros novākušies troļļi vai vienkārši idioti? Nesaprotat, kas ir lojalitāte? Tas ir, nezaimot valsti, kurā dzīvo. Un krievu skolās tādu zaimotāju - pedagogu ir daudz. Protams, ka tādi ir jāatlaiž nekavējoties.
būšu anonīms 06.10.2016. 09:12:57
Ko nozīmē lojāls vai nelojāls? Maksājiet skolotājiem kā valsts ierēdņiem. Kāpēc es nevaru runāt par bardaku valstī? Vai netiek pārkāptas cilvēktiesības? Paši deputāti spļauj virsū valsts iedzīvotājiem. Rāda vidējo pirkstu, ūjina. Valsts eksprezidents Bērziņš grasijās sist žurnālistus. Vai tas nav idiotisms???
IZM ierēdņus atlaist. Viņi ir nejolāli Latvijai. Ir IZM pilna ar vilkādām. Par ko runa. Pilmēnesī valsts ierēdņi skatās uz Mēnesi un gaudo. Kāpēc? Viņiem rodas nesaskaņas savā ģimenē un strādājošā kolektīvā. Vai tādi izdzimteņi man jābaro no savas algas? Atmaksājiet savu valsts parādu skolotājiem. Švaki spīdināt savu spalvu. Savu noziedzīgo darbību varat iestāstīt citiem.
IZM un Šadurskis ir daļa no valsts, bet būt tiem lojāla es vairs nevaru. Manī neveidojas pareizā attieksme pret darbu, jo apmaksātajās stundās 28 kontaktstundas es nevaru pie labākās gribas paspēt sagatavot, bet darbu labošanai veltot 1,3 stundas - 2/3 no tiem paliks nelaboti. Izveidot pareizo attieksmi pret dabu es nevaru, jo iet dabā nav laika. Attieksme pret kultūru arī nav izveidojama laika un naudas trūkma dēļ(kultūra dārgs prieks). Esmu nelojāla, un ko nu?
Vai valsts un citi ir arī politiķi un ierēdņi? Un vai atstādināšanu no amata ieviesīs arī politiķiem par nelojālu attieksmi pret valsti, ko var jāsaprot arī kā tautu, - jo kam gan valsts domāta? (skat. Satversmi)? Sen vajadzēja. Un kā, nez, mērītu valdības lojalitāti, ja redz lēmumus?
Lojalitāte- es to saprotu kā likumu ievērošanu. To arī darīšu, bet savu viedokli par cilvēkiem gan izteikšu brīvi. Un man vienalga kāda ranga politiķis būs šis cilvēks.
Kurš noteiks nelojalitātes faktu? Tas, kuram mājās ziepju netrūkst....
Visam tam klāt ir pamatīga padomjlaiku smaciņa...
Sen jau vajadzēja!
Человек 05.10.2016. 11:57:25
О какой лояльности можно говорить при таком проценте выехавших учиться и работать в Евросоюз? Разрешите спросить - а где лояльность государства по отношению к детям, над которыми проводятся нескончаемые педагогические эксперименты, старикам, получающим копеечную пенсию, выпускникам вузов, которые не могут найти работу... Тем самым выехавшим, которые уезжают, чтобы найти возможность просто получать достойную зарплату за свой труд? А где лояльность перед педагогами, которые, уходя в отпуск, могли только с ужасом гадать, что будет с их зарплатами в сентябре? Вот он - хороший пример отношения к людям, пример того, что, видимо, у нас принято называть лояльностью.
garāmgājējs 05.10.2016. 11:25:51
Zeme, tiešām!, atveries!!! Drausmīgi apzināties, ka likumdevējs ir truls un aprobežots bars ierēdņu un politiķu. Jāatgriežas pie "vizuāliem uzskates līdzekļiem"- lūdzu, ļaudis! Padalieties soc.tīklos ar to bildi, kur 2 cilvēciņi aplūko viena un tā paša apaļbaļķa ēnu no 2 dažādiem rakursiem - un katrs saka, ka ēna ir citas figūras - vienam taisnstūris, otram aplis... UN abiem IR PAREIZA ATBILDE (aizvieto ar vārdu - attieksme). Kādas vēl diskusija 2016.gadā par "tev būs domāt "pareizi"" ??? Nu, nolaižas rokas.
Un katrai skolotājai, kurai ir "pareiza attieksme pret sevi" būs iespēja saņemt T-kreklu ar atbilstošu uzrakstu
citējot Māri Zanderu "DIENA" 05.10.2016. 09:42:45
"Ko nozīmē "nepareiza attieksme" – piemēram, pret sevi? Tas loģiski nozīmē, ka ir arī "pareiza attieksme". Pat nezinu – smieties vai raudāt. Gadsimtiem ilgi cilvēces gaišākie prāti lauza galvas, strīdas par dažādām "attieksmēm", ir sociālajās un humanitārajās zinātnēs dažādas skolas un virzieni, tomēr neviens nez kāpēc nav ieguvis "pareizās attieksmes" zinātāja statusu. Izrādās, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai ir izdevies tas, kas cilvēcei līdz šim nav bijis pa spēkam. Zeme, atveries!..."
Vajadzēja kopā ar izmaiņām likumā ieviest "pedagogu lojalitātes pakāpes" - pēc ģīmja un līdzības kā "pedagogu kavlitātes pakāpes". Tas būtu skaisti, ja katrai skolotājai izsniegtu skolā obligāti nēsājamo piespraudi ar vārdu, uzvārdu un norādi - pirmās kvalitātes pakāpes un trešās lojalitātes pakāpes skolotāja.
Tāpēc arī tik maz komentāru...... Kuš!
Ok.bet pretenzijas ir par to, kurš noteiks, ssecinās šo nelojalitātes faktu!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.