Lietotājvārds
Parole
Antiņš-harim 26.01.2017. 12:59:58
Tas nav tikai temperaments,bet iekšēja inteliģence,kultūra,kas ir stiprāka par iedzimto nervu darbības bioloģisko tipu un CNS nervu šūnu īpašībām. 21.gadsimta lumpeņiem to nesaprast,jo lumpeņiem nav vadzības pēc analītiskas domāšanas un viņi nezina,kas tas ir-domātprieks.Svarīgāks par to visu ir fiziskā ķermeņa ārējais noformējums pēc pasaules topa brendiem un naudas pielūgsme šeit un tagad un ar tādu pašu skatu nākotnē Augstskolu apvienošanos jau izprata R.Ķīlis,kur\s visā 26 gadu periodā bija vienīgais izglītības ministrs ar atbilstošu izglītības filozofiju valsts līmenī,nevis tikai attiecīgu partiju lauciņā. BET VIŅU NESABRAUCA KREIVU TANKI,BET GAN SAVU PAŠU TAUTIEŠU TUMSONĪBA UN VARAS.AMBĪCIJAS
Novērotājam 26.01.2017. 10:49:47
Lai paustu savu nostāju nav jābūt agresijai un niknumam, gājiena mērķis bija nodot vēstules un parādīt studentu nostāju. Šaubos, ka cilvēki no Kuldīgas brauca "tusiņa pēc".
piebilde Harim 26.01.2017. 09:46:01
...izņemot 13.janvāri. Bet tad jau drīzāk bija masu psihoze nevis protests.
Mums taču neviens protests nekad nav "niknais" - latvieši ir pārāk mierīgi un kūtri kam tādam. Aizbrauciet uz Franciju, Spāniju, ja gribat karstasinīgus un biežus protestus. Tas viņiem asinīs. Pie mums vienmēr būs salīdzinoši miermīlīgi, jo tāds temperaments.
Novērotājs 26.01.2017. 09:42:17
Tie studenti, ko manīju, izskatījās visai miermīlīgi un sanākuši vairāk tusiņa pēc. :) Kautrīgi bļāva par Šadurska atlaišanu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.