Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 25.01.2017. 18:59:45
Ha, ha, ha... Žēl, ka plaidu forumu garām... Esmu Latvijas interneta biets. Skolnieciņš es esmu. Skolā mācos es. Kurā skolā es mācos? Uzmini! Un pasaki man to sejā, ja vien drosme ir un nebaidies no likteņa!!! Cieņā, Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Logikis @baiba 25.01.2017. 15:00:16
Haha, nu nedzīvojam mēs.. Āfrikā. :D Kā tai dziesmā. Beidziet. Problēmas vajag risināt, nevis visu nogriezt kā ar nazi. Tad jau pirms pārdesmit gadiem varētu arī ieteikt- elektrība izraisa tikai problēmas, labāk nevis mācīt ar to apieties un nedabūt pa pirkstiem, bet atslēgt vispār.
Būtu, labāk , uzorganizējuši dienu BEZ interneta...
He, nu ne jau tikai skolēni un jaunieši jāizglīto! Tik pat ļoti pieaugušie grēko ar savu nezināšanu, varbūt vēl vairāk. Jāsaprot beidzot, ka ja kaut ko nevēlies, lai zina citi, tad atceries: nesūti to, neraksti to, neiemūžini to. Viss. Tieši tik vienkārši. Jo viss, kas ir ticis digitalizēts, fočēts, pat teikts pa telfonu! - var nonākt svešās rokās. :) Paturi sensitīvu infu pie sevis un dzīvo mierīgu sirdsi.
Jācer, ka šādas aktivitātes būs ko pamaninījušas skolēnu un jauniešu apziņā... Jācer, ka savu kailfoto un citu kompromitējošu bilžu sūtīšana paliks pagājušajā desmitgadē. :)
Ar savāk aktivitātēm Net safe latvija ir diezgan daudziem skolēniem palīdzējusi aiztaupīt pazemojošos brīžus... Paldies par to!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.