Lietotājvārds
Parole
Rektors tomēr tāds adminsitratīvs amats un bez valsts valodas zināšanam pilnvertīgi to veikt nevar. Macībspēki jau ir cita lieta.
Valsti savediet kārtībā! Tūlīt jau arī pēdējie latvieši būs aizbraukuši...par kādu valodu jūs te vispār runājat. Tāda sajūta, ka uz citas planētas dzīvotu.
kāpēc visādu likvidācijas komisiju priekšsēži var būt ārzemnieki. vai tāpēc, ka tur var nokāst lielu piķi no Valsts. Un kā ar dažādām ārvalstu firmām Latvijā? Vai visi prot latviešu valodu.
Nu gan brīnumi! Diskusiju? Ierasts jau, ka Šadurskis ne par ko, ne ar ko, neko nediskutē. Tikai pasludina savas pēkšņās iegribas.
Skolnieciņš 28.01.2017. 08:09:05
Tajās programmās, kur māca latviski ir jāzin latviešu valoda. Taču citās programmās drīkst iztikt bez valodas zināšanām. Nu, kaut kā tā... Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
2 studentu mamma 27.01.2017. 19:56:38
Vai tad galvenais nav celt kvalitāti Latvijas augstskolās? Šķiet, ka IM tādu pīļu dīķi vien gatavojas maaisīt! Konkurētspēja lai paliek citu valstu ziņā?!
Bet vajadzētu tomēr būt atšķirībai - pasniedzējs - vieslektors vai augstskolas rektors, kas vairāk ir administratīvs amats un prasa latviešu valodas zināšanas...
Citēšu Ilzi Viņķeli: "Iedomājamies - Angus Deaton piesakās uz profesora vakanci LU. A mēs lepni un latviski - paldies, iemācieties valodu un tad mēģiniet vēlreiz." Ir, par ko padomāt.
Nedomāju, ka jābūt diskusijai šajā jautājumā. Ja uz Latviju brauc izcili speciālisti, mums jābūt priecīgiem un pateicīgiem. Nevis jāceļ deguns gaisā. Var taču nodrošināt arī tulkojumu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.