Lietotājvārds
Parole
Ja mūs soda 04.10.2016. 23:23:08
ar algu samazinājumu, par to, ka bērni nav tik daudz, lai skolas ir piepildītas, tad varbūt valdību arī vajag līdzīgi sodīt, jo tieši viņu darba rezultātā valstī papilnam visu nebūšanu- darba vietu trūkums, algu lielums, cilvēku aizbraukšana+ bērnu skaita sarukums, Algas rēķināt ne no vidējās algas valstī, bet no vidējā iedzīvotāju skaita Jo lielāka emigrācija, jo lielāki minusi (vai nebūtu taisnīgi?)
Vienreiz beidziet ar to,,misiju'!Laiks ir pienācis darīt tik,cik par to maksā!Un ne vairāk!Kā tas ir normālās Eiropas valstīs!
Cik lasīts 04.10.2016. 11:14:04
par dažādiem misionāriem, viņi visi aiziet bojā. Mums arī laikam tas ir lemts.
tāpēc skolotājam Latvijā nemaksā pienācīgu algu, jo amatpersonas iegalvojušas sev, ka skolotājam nav ne savu bērnu, kas jābaro, ne sevis, kas attiecīgi jākopj morāli un fiziski, jo SKOLOTĀJS ESOT MISIONĀRS, tātad viņš LABPRĀTĪGI strādā bez maksas vai par pavisam niecīgu samaksu. Es esmu ar mieru, bet savus bērnus tajā nevaru iesaistīt, viņiem tā NAV misijas padarīšana - viņi prasa ēst,, ģērbties, mācīties, ārstu, kultūru, siltu māju u.c. BĒRNIEM taču nav jācieš, pat ja tie ir skolotāju bērni!
Skumji, redzot jauno algu lapiņu, kurā alga mazāka par apaļiem 75 eiro. Es gan gaidu tos Šadurska solītos 200 eiro. Kam tie pienākas, par kādiem nopelniem tos dod. Par manu sūri grūti iegūto pakāpi man naudiņu noņēma. Tāda dīvaina sajūta. Ja jau tik daudzi Latvijas cilvēki dzīvo ar rūgtumu sirdī, vai valdībai nestrēgst kumoss kaklā? Vai tik tiešām mūsu politiķi neaizrīsies aiz savas rijības?
P.S. Ironiski sanāk, bet nu sveiciens vārda dienā, Elza! :)
Beidziet tak to negatīvismu, kolēgas! Kas slikts, ka vēlas apsveikt svētkos? Labāk gribētu, lai vispār neapsveic? Es personīgi nepiekrītu, ka ikdienas prieki, svētki, kolerē nozares nepilnībām un nebūšanām. Jā tās ir, bet svētki taču ir tie, kas palīdz pārdzīvot sliktās lietas...
Ziniet, Mūrnieces k-dze , smuki malt tukšas frāzes mācēja jau padomju laikā! Varbūt beidzot deputātiem , ministriem u.c. , kuri tā rūpējas par valsti, ka cilvēki masveidā bēg prom, derētu ar varu uzspsiest to misisju. Lai padzīvo ar "miršanas pabalstu" un misijo! Vismaz neņirgājieties par godīgajiem cilvēkiem!
Protams, protams, augstdzimusī Mūrnieces kundze - kā nu bez misijas apziņas. Īpaši ņemot vērā daudzviet gaidāmo algu samazinājumu, kvalitātes pakāpju piemaksu samazinājumu, kvalitātes pakāpju piešķiršanas apturēšanu un attiecīgi gan to, gan kvalitātes pakāpju piemaksu zaudēšanu, kā arī gaidāmo algu izmaksu par septembri kavēšanos. Esam patiešām ar misijas apziņu un arī patrioti, kamēr Jūs, čakli gaidot Jauno gadu un Saeimā gaidāmo algu palielinājumu - droši vien trīs ciparu apjomā pie tiem jau esošajiem tūkstošiem - , acīmredzami esat bez jebkādas misijas apziņas.
"Misijas piepildīts darbs" nevarētu piekrist vēl vairāk.
Paldies E-klasei par skaidrojumu attiecībā uz datumiem! Arī šogad visi ģimenē strīdās, kurā datumā tad nu ir īstā skolotāju diena. Tagad ir skaidrs, kāpēc variants katram savs. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.