Lietotājvārds
Parole
Tā kā lielākā daļa muzeju un teātru ir Rīgā, tad jādomā arī par to, kā apmaksāt ceļa izdevumus no, piemēram, Alūksnes, Zilupes, Krāslavas.
tantīte ->Bruno 03.10.2016. 16:29:15
citur pasaulē muzeji skolēniem ir pilnīgi par brīvu un muzejnodarbības arī. pie mums, piemēram, interaktīvais pasākums kara muzeja filiālē pie Ložmetējkalna izmaksā 14.50 no skolēna. Pat Likteņdārzā skolēniem jāpērk ieejas biļetes!
Skolnieciņš 03.10.2016. 12:46:56
Bez mašīnas un naudas daudz kas nav pieejams.Ja tu dzīvo zem nabadzības sliekšņa. Ienīstu eliti, zb nevienlīdzība... Hobiji, interes ir dārgi, ceļošana or dārga, ja tu dzīvo ar 130eur mēnesī, tad neko atļauties nevari...
romansbadboy 03.10.2016. 08:02:31
es domaju ka latvija vis ir kartiba
"…iekļaut pasākumus, kas savienotu vairākas industrijas, piemēram, sportu, mākslu, kultūru." Redz, kā, paši skolēni saprot un pieprasa starpdisciplināto izglītību - savienot vairākas industrijas jeb skolas gadījumā mācību priekšmetus.
Ja godīgi, tad kultūras pakalpojumu pieejamība skolēniem ir visai ok. Vēl vakar nobrīnījos (pozitīvi) - piemēram, teātra biļetes arī 12.klasniekiem ir 2x lētākas. 3 eiro. Nav tik slikti.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.