Lietotājvārds
Parole
Liela brēka 19.10.2016. 11:06:50
Var piekrist par kursu kvalitāti - ne vienmēr tie ir augstā līmenī. Lektors lasa prezentācijas virsrakstus... bet visnejēdzīgāk ir tas, ka kursi ir darba laikā - piemēram. Tās stundas taču kaut kad ir jāatstrādā?! Kāpēc cienījamie lektori nevar ieplānot šos kursus skolēnu brīvlaikā, kad nav jāvada stundas. Skolēnu br ivlaiki ir zināmi jau mācību gada sākumā.
Bez maksas piedāvā izglītojošu semināru, bet citi rēķina un čīkst, taisni vai jāsmejas, neko ko nepienes uz paplātes un neiesēdina autobusā un vēl nesamaksā par to laikam mūsdienās nevajag.
Rēķinātājai... 18.10.2016. 21:52:21
Visā Eiropā skolotāji iet uz kursiem, tāpat kā ārsti un citu profesiju pārstāvji. Nu, nevar taču visu mūžu no augstskolas kladītēm bērniem lekcijas lasīt! Un par to maksu, pilnīgas muļķības! Nekad ne par vieniem kursiem neesmu maksājusi, vienīgais izņēmums bija - par bērnu tiesību aizsardzību, kas bija obligātie un, ko maksāja skola - šie kursi bija pilnīgi zemē nomests laiks - tante par naudu lasīja priekšā dokumentus, ko katrs var atrast internetā.
Čīkstētājiem! 18.10.2016. 21:42:39
Kursi taču izvēles, nevienu ar varu nespiež, tēma interesanta, lektori sakarīgi - nu ko var ņaudēt!
Te kāds nav sajaucis NOKIA un NOKIAN? :D
Vēsturnieki, kāpēc skolēni nejautā, kur Latvijas mobilie, datori? VEFā ražoja, telefonus, radio,..., kamēr NOKIA tikai riepas!
Nu ja, skat. kursu saturu - tieši tas nav vajadzīgs vidējam skolotājam - "propaganda" par viņa stilu. Kas ir naida runa - skat. saziņu šajā portālā - par daudzām tēmām, arī par šo - nepiesārņosim savas smadzenes ar sava spoguļattēla nepievilcīgajiem vaibstiem, kolēģi, cepsimies tālāk!
Jēga ta kāda? 17.10.2016. 19:48:11
Kārtējais papīrs kabatā skolotājam?.................. Kārtējais eiro-simtnieks kabatā IZM ierēdņiem-rīkotājiem? ......................Kārtējais eiro-tūkstotis no Eiropas naudām kabatā izvēlētajam lektoram- vajadzīgajam cilvēkam?............ Kārtējais zemē nomestais laiks un nekur nederīgā, smadzenes piesārņojošā informācija?.............. Kārtējie nekompensējamie ceļa izdevumi skolotājiem?.............. Kārtējie ķeksīši ierēdnīšiem, ka viņi dara visnozīmīgāko darbu valstelē, par kuru tūlīt, tūlīt uz valsts svētkiem saņems riktīgu prēmiju, bet uz Ziemassvētkiem vēl lielāku?...
Izlasot lekciju tēmas rodas pamatotas aizdomas par propagandu tieši lekciju materiālā... Ja es būtu skolotājs - izmantotu iespēju nepiesārņot savas smadzenes, un turpmāk nebūt līdzvainīgs bērnu smadzeņu piesārņošanā...
Un ko līdzēs kursi Latvijas skolotājam sakarā ar pieminekli Orlā - mācīs, kā braukt uz Orlu un rīkot pieminekļa nojaukšanu? Vai kā Latvijas skolās mazināt Krievijas impēriskās domāšanas ietekmi Krievijā? Jēga no komentāra, ja neapskatās visu programmu? Kā vienmēr - meklēt citu dīvainības, ignorējot savējās. Drosmi domāt arī Jums, pedagog!
Rēķinātāja. 17.10.2016. 14:06:09
Cik stundu mēnesī vai gadā ir paredzēts skolotāja tarifikācijā jaunajā modelī šādām nodarbēm. Mums katru nedēļu birst piedāvājumi un ierosinājumi( arī vadības norādījumi), ka vajag , ka ieteicams apmeklēt, piedalīties, iesaistīties. Nereti tas ir pāri manam darba laikam un ieilgst vēlu, turklāt, man šiem braucieniem jātērē sava nauda, par ko nekad neviens nav domājis kompensēt. Agrāk arī nečīkstēju. Bet tagad, kad man klase jāaudzina 2 stundās un jāsagatavojas stundām pa nepilnu stundu nedēļā, gribu zināt, kā tad ar tiem daudzajiem semināriem, konferencēm, sapulcēm, kursiem, kur visur skolotājam jābūt.Un kaut kas jauns, tiešām inovatīvs, aizraujošs un nebijis nudien ilgi nevienos kursos nav dzirdēts un redzēts. Ķeksīša pēc- jums vajag un mums vajag...
"Rudens brīvdienas" skolotājiem jau pārblīvētas ar kursiem - vismaz pa vienam katrā skolā. Ka tikai daži skolotāji nesadomā, ka varēs uz laukiem pēc āboliem braukt, jo tiem, kas brauc uz kiprām u.c.eksotiskām vietām, braukšanai skolas brīvdienas nekad nav bijušas vajadzīgas...
nu forši, būs jāiet!
Kāpēc tikai par nacisma laika propagandu!?! Pirms nacistiem un pēc viņiem bija vēl vienas-ne mazāk bīstamas propagandas- augstākās klases meistarība Staļinisma ideoloģijā uz ļeņinisma pamatiem!!!. Un tieši tā ir mūsu šodienas visjaunākās Latvijas vēstures aktualitāte!!!. Re Orlā jau ir piemineklis Livonijas varmākam Ivanam Bargajam.Nākošais būs Staļinam,tikai -kad un kur !?! Jebkurš domājošs pedagogs var papētīt un atrast daudz vairāk līdzību kā atšķirību nacismam ar Staļina realizēto komunisma ideoloģiju! Lai Jums ir drosme ar sava paša prātu domāt,kolēģi!
Labprāt apmeklētu šādus kursus/programmas, ja par brīvu, tikai vairāk par pedagoģiskām tēmām.
Prieks, ka šādi semināri notiek, gribētu vairāk un biežāk tādus apmeklēt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.