Lietotājvārds
Parole
Pasākums tiešām lielisks, un nepavisam tik vienkāršs un viegls kā izskatās. Ideja apsveicama, jo mums ir tik daudz visādu stulbu šovu, kas šis nu patiešām vērtīgs, izglītojošs pasākums (tāpat kā Lielā lasīšana pirms pāris gadiem).
Teksts bija grūtāks kā pagājušajā gadā. Un, tā kā jāraksta ātri, tik viegli nemaz nebija. Sevišķi tiem, kuri skolu sen jau beiguši un kuriem nav ikdienā īpaša saskare ar gramatiku. Sestdiena ir vispiemērotākā diena. Šo diktātu raksta ne tikai skolēni, bet arī pieaugušie. Ļoti jauks un vērtīgs notikums. Gaidīsim nākamo gadu!
Paskatījos diktāta tekstu. Tagad vairs nenožēloju, ka aizmirsu, jo nebūtu nekāda izaicinājuma. Pārāk viegls...
Es arī smagās darba nedēļas un aktīvās nedēļas nogales dēļ pavisam aizmirsu:(
Es arī aizmirsu uzrkstīt, jo brīvdienās bija pārāk aktīvas. Vajadzēja šādu pasākumu plānot darba dienas vakarā, pēc skolas un darba. Vai arī pa dienu - lai skolā visi var reizē rakstīt. Būs vien jāpamēģina rakstīt šovakar.
Vēl jau var rakstīt arī pēc tam, man šķiet. Tiešsaitē. Tāpat pēc tam parādīs kļūdas.
Ehh, sasodīts, gribēju rakstīt, bet aizmirsu par to!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.