Lietotājvārds
Parole
informācijai > Asus 17.10.2016. 10:45:53
Latviešu valoda NAV mazas tautas valoda. Pēc "Ethnologue" 2015.gada datiem pasaulē tikai 6,8 % no dzīvajām valodām runā vairāk nekā 1 miljons cilvēku. Pēc EGIDS skalas latviešu valoda raksturojama kā PIRMĀ LĪMEŅA NACIONĀLĀ VALODA. Šāds statuss ir tikai 104 pasaules valodām jeb 1,4 % no valodu kopskaita.
Vai, cik interesanta nodarbe! :D
Ka butu ja runatu par algu jautajumu?
Tas ir jauki, ka cilvēki izdomā visādus interesantus uzdevumus un konkursus!
Koferis, stacija,Maskava.
baigi kruti
svediena ko?
Ko atraktīvu saskati?
učenes atkal ņemas tikai vienā virzienā!!!!!!!!!!!!!!! TAS DIKTĀTS IR DOMĀTS PIEAUGUŠAJIEM- jebkuram, lai atraktīvā veidā pārliecinātos, cik daudz no skolas un augstskolas tevī ir palicis . un jaunieši to arī var darīt , t.i . piedalīties!
Умирающий язык - через 10-15 лет никому не нужен.
/lv/zina/zinas/aktualitates/sakas-pieteiksanas-ii-pasaules-diktatam-latviesu-valoda/ Jebkurā gadījumā, arī vēlāk to varēs pildīt.
Bija ielikta jau pirms divām nedēļām! :)
Kapēc šo ziņu nevarēja ielikt laicīgāk, lai var paspēt pieteikties?!
Linda Leen savā raidījumā LTV stāstīja, ka pagājušā gadā piedalījusiesd un bijušas vien 2, ja nemaldos, kļūdas. Nu, redzēsim, kā veiksies rīt! 2 kļūdas būtu lieliski, bet samierināšos arī ar apmierinošu (60%) vērtējumu.
Atbilde skolotājām 14.10.2016. 14:15:16
Jūs kļūdāties, skolotājas, diktātu rakstīt varēs arī pēc tam skolā, lai pārbaudītu savus spēkus. Diktāta ieraksts vēlēk būs pieejams mājas lapā.
skolotāja Sintijai 14.10.2016. 13:07:12
Sestdien laikam būs grūti to noorganizēt skolēniem.
Sintijai no skolotājas 14.10.2016. 12:44:52
Rīt ir sestdiena! Tā kā nāksies vien mājās vecākiem pieslēgties. Atceries, ka bērna izglītošana ir kopējs skolotāju, vecāku un sabiedrības darbs.
Cerams, rīt varēšu pateikties savai latviešu valodas skolotājai Aijai! :D
Rīdziniece @Andris 14.10.2016. 11:31:43
Neviens jau nezinās rezultātu, tikai pats! Nav kā priekšā "blamēties".
Negribas izblamēties...
Atkārtošos, bet šo noteikti ieteiktu arī skolās darīt! Skolotāji, noogranizējiet savai klasei, kura tajā laikā būs pie jums! Domāju, ka to var rakstīt gan latviešu valodas, gan literatūras, gan audzināšnas, gan informātikas ietvaros! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.