Lietotājvārds
Parole
Latvija ir uzradies darba tirgus? Cienijamie palasiet labklājības ministrijas analitisko peetiijumu par darba tirgus iespejaam latvijā..tur jus ljoti precizi izlasisiet to, ka darba tirgus Latvija nav un tas pat nav paredzeets, tada naudas atmazgashana un acu karteeja aizmaleshana ar masu mediju palidzibu...
Novados ir gana daudz iespēju gan apmeklēt vietējās ražotnes, gan uzaicināt uz skolu dažādu profesiju cilvēkus, profesionālo skolu pārstāvjus. Varbūt pat vieglāk kā lielpilsētās. Skolēnu vecāki arī parasti ir atsaucīgi šājā ziņā. Bet tas, ka jaunieši lidinās nereālistisku sapņu mākoņos par skaistu, vieglu un labi apmaksātu darbu ar daudz brīva laika - tas tiesa. Jo agrāk viņus nolaidīs uz grēcīgās zemes ar tās reālijām - jo labāk.
ka lietderīgi būtu novados skolu apmeklēt tie, kuri grib attīstīt kādu ražotni, un iepazīstināt skolēnus ar darba iespējām pie viņiem, kādas specialitātes vajadzēs, kur var to apgūt, kādas īpašības vajadzīgas. Es mu informātiķis un skolēniem vienmēr stāstu par mūsu profesijas dažādajiem aspektiem, bet ko var sevišķi pastāstīt latviešu valodas pegagogs, kuram arī vīrs un vecāki ir pedagogi?
Skolnieciņš 04.10.2016. 12:26:34
Ļoti pozitīvi un mīļi!!! ???? Nezinu, ko pat domāt par šo pasākumu... Vārdu sakot, tie skolēni, kas varēs izdzīvos, bet pārējie laikam nē....
Atkal pilsētas, bet kur novadi???
Lai skola vēl algotu karjeras konsultantu? Netālredzīgi. Piekrītu, ka 2x gadā vajadzētu karjeras kons. apciemot skolas, stāstīt un konsultēt audzināšanas stundās, bet ne uz pilnu štata vietu.
Kā spriedām ar kolēģiem pedagogiem, karjeras konsultantam vajadzētu būt pieejamam ikvienā skolā. Daudziem skolēniem rodas frustrācija mācību procesa laikā, jo cīnās ar šiem jautājumiem par nākotni, karjeras izvēli, bet nav profesionāļa, ar ko apspriesties. Grūtākajos brīžos daudziem nākas pieņemt kļūdainus lēmumus attiecībā uz mācību novrizienu un tālāku karjeras virzību.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.