Lietotājvārds
Parole
Par Latviju 16.11.2016. 20:13:09
Par Latviju 16.11.2016. 14:03 Šādam likumam bija jābūt peņemtam jau sen, lai nejolas skolas nevarētu audzināt un aicināt skolēnus un viņu vecākus turpināt iet demonstrācijās 9.maijā un mītiņos ar prasībām Latvijā atzīt krievu valodu kā otru valsts vai oficiālo valodu, izglītību tikai krievu valodā, visiem piešķirt pilsonību bez latviešu valodas un vēstures zināšanām, un beigās - pieprasām apvienot Latviju ar Krieviju, jo tā ir tautas griba...
iznīdējamā suga 16.10.2016. 14:56:27
Nu, jaunie! Nāciet tik strādāt! Rau, sanāks pavisam brīvprātīgi!
Ledlauzis "Koļa" 13.10.2016. 20:53:15
Jaunākā, samērā kompetenta informācija: jaunajā modelī esot iestrādāti aprēķinu, lai pedagogiem nemaksātu pilnu atvaļinājuma naudu.
Cenzūra darbojas. Komentāri zūd!
nevarētu uzrakstīt precīzāk kā @domīgā!
Gan jau atradīs, par ko piesieties. Lai tik pārbaudītājiem ir ko noņemties. Kur ir lojalitātes kritēriji? Vai paši likuma izveidotāji ir lojāli? Kas to spēs pārbaudīt? Kur radies pamats likuma ieviešanai/ Vai uz aizdomu un klaču pamata tagad vērtēs cilvēku-skolotāju?
Totalitārisms noteikti neatdzimst. Bet var rasties situācija, kad pēkšņi var atklāties milzīgs NELOJALITĀTES slānis, kas IR APZINĀTI aprakts ar pašas IZM pūliņiem. Tās ir fiktīvās 3. kategorijas apliecības, kas izsniegtas skolotājiem, kuri ne vien pasniegt priekšmetu valsts valodā neprot, bet pat paskaidrot, ko viņI vispār skolā dara. Slēpšanas procedūra bija vienkārša. Kāds LOJĀLS skolotājs sadūšojas un aizlaiž ziņu. Valsts ierēdņi ierodas, izsauc skolotāju, PARUNĀJAS, dod termiņu un viss beidzas. Kaut gan visiem ir skaidrs, ka skolotājs nezina valsts valodu un arī nezinās!!! Nelojālas skolas ir kļuvušas par IZM Valsts valodas centram neieņemamiem cietokšņiem. Pirmie, kas šajās skolās patiesi ir nelojāli, ir administrācija - direktori , pārziņi. Viņi nespēj (labākā gadījumā) piespiest skolotājus būt LOJĀLIEM. Visu sacīto varu pamatot ar to, ka vārdā "lojalitāte" ir franču vārds "loi" (no latīņu "lex") , tātad likumu atzīšana un pildīšana. VAI TAD KĀDS IR ATCĒLIS VALSTS VALODAS LIKUMU? Kādā melu zaņķī esam nokļuvuši?!
Bet protams! 10.10.2016. 22:08:04
Pamatojumu var vienmēr atrast. Pie tik universāliem formulējumiem kā "nepareiza attieksme pret sevi, dabu, darbu, kultūru"- īpaši viegli. Kā saka, būtu tik skolotājs, lietu piešūsim(gandrīz ˆ©)
Atdzimst totalitārisms?
Jānovāc tie skolotāji ,kuri visu mūžu strādā par grašiem un tagad sāk domāt ,cik tad par tādu algu būs pensija!
direktoriem 08.10.2016. 08:01:01
par problēmām skolā.nav cilvēka nav problēmas...!
Kātad! Šajā valstī iestāžu patvaļai zaļā gaisma!
Napacietīgi gaidīšu ziņas pirmo Latvijas valstij patiešām nelojālā skolotāja atlaišanu - bet visticamāk sagaidīšu medijvētru par kādu denunciācijas skandālu, kad nepatikšanas būs skolotājam, kas nedanco pēc vadības vai vecāku stabules.
ikvd preses sekretāri mīnusiņus salikuši?
Kaut kā neticu šitam kantorim!
ah ah hi si si uzraksti kastas ir ja uzminesi es iedošu 1000000000eiro un ieliec smaidiņu
Neviens pedagogs netiks atlaists patvaļīgi
Nu skaisti - samazina algas, nemaksā tās laicīgi, un vēl biedē! Un ja pateiksi atklāti, ka neesi ar to visu apmierināts, tad neesi lojāls un tiksi atlaists no darba! Nu vienkārši super, nav ko teikt!
Pirmkārt, ikviens skolotājs savu lojalitāti Latvijai JAU IR APLIECINĀJIS ar to vien, ka, neskatoties uz VALSTS NELOJALITĀTI PRET SKOLOTĀJIEM, dzīvo un strādā šeit, pensijas vietā ir samierinājies izpelnīt pabalstu, ar kuru nevar nomaksāt rēķinus, paēst un atļauties kvalitatīvu veselības aprūpi, nebēg uz ārzemēm,bet ir gatavs profesionāli rīkoties un sniegt bērniem tikai to labāko. Otrkārt, atkal aizstāvam bērnus no principā neesošiem draudiem, BET, KAS AIZSTĀVĒS SKOLOTĀJUS no tā, ka bērni neattaisnoti kavē, nemācās, izturas agresīvi gan pret vienaudžiem, gan pieaugušajiem???
nesaprotu, kā viens cilvēks var izlemt otra cilvēka dzīvi. Es esmu jauna, glīta,ģērbjos moderni, it kā viss kārtībā, bet skolā seksuāli uzblīdušais direktors sāk veltīt uzmanības apliecinājumus un neķītrus piedāvājumus- velk uz seksu un kad es viņu pasūtu un pasaku, ka viņš man ir nesimpātisks, tad izrādās es esmu nelojāla pret viņu un arī pret valsti un mani var atlaist no darba.Tas taču ir vājprāts augstākā mērā, kas notiek valstī. Politiķi sajukuši prātā.
Tas ir kārtējais veids , kā skolas vadībai izrēķināties ar ''nepaklausīgiem'' un citādi domājošiem skolotājiem.
Tur jau tā lieta, ka apspļaudīšana un atlaišana notiek ar troksni, izvazājot pa medijiem, bet kļūdas labošana - klusi, kaktiņā, nemanāmi.
grūti noticēt 05.10.2016. 23:09:48
Kaut kā grūti noticēt šīs iestādes apgalvojumam. Ir jau bijuši gadījumi, kad skolotāji nepārbaudītas kļauzes dēļ tikuši atlaisti, piedevām to izreklamējot pa visu valsti. Pēc apstākļu noskaidrošanas un tādas pusčukstus atvainošanās vieglāk nepaliek.
Man liekas, ka visi esošie pie stūres un šodienas skolotāji IR LOJALI pret valsti šeit un tagad, jo nedzīvo jau Afrikā...
Ka tikai valsts būtu vismaz lojāla pret pedagogiem un neņirgātos - mēnesis pagājis, bet algas vēl nav zināmas, "pielikums" ieved drūmākaja algas samazinājumā, jāstrādā, bet maksāt par to neviens pat nedomā, jo visi papildus darbi, kas bija jāapmaksā noteiktā apjomā vairs nav obligāti, tā kā plikas stundas un palielināt likme no 21 uz 30 stundām. Vai tas būr sevišķi nelojāli, ja pateikšu, ka skolotājs = vergs šajā valstī - alternatīva mukt vai vilkt līdz pensijai
Vai politiskās anekdotes virtuvē drīkstēs stāstīt? Bet, ja nu kaimiņš sadzirdēs, tad mani atlaidīs no darba skolā?
ooooooooooooooooo 05.10.2016. 15:45:23
Izskatas ka kome4ntarus cenzeee....ipashi shodienas teksta sakaraaa, demokratija un vaarda briiviba var iet atpusties.
Un kā Valsts Varai ar LOJALITĀTI pret savas valsts cilvēkiem, arī pedagogiem - algas zemākas kā celtniekiem ???
drīz sapņus un domas skanēs
Vai nu tā ir? 05.10.2016. 13:23:46
Likumā teikts - atlaists nekavējoties. Tātad Darba likuma normas par uzteikuma termiņiem - nedarbosies. Tātad nelikumīgā atlaišana būs jāapstrīd tiesā, jāmeklē advokāti, jātērē laiks un nauda. Lai VARBŪT tiktu atjaunots darbā. Appļaudīts, apkaunots, varbūt par valsts nodevēju nodēvēts. Paldies, mīļā partija un valdība, zemu klanāmies. Vētraini aplausi, kas pāriet ovācijās.
neliku ne plusu ne mīnusu Jūsu komentāram, bet krievam vai ukrainim latviešu valoda ir SVEŠVALODA, lai arī valsts valoda, tas, ka viņš to nezina augstākā līmenī, tomēr nav lojalitātes rādītājs Nu nav visiem talants uz valodām, sevišķi, ja to tikai mācās, bet nerunā ikdienā. To droši varu apgalvot, jo krievu valodu līdz 20 gadiem biju tikai mācījusies, dzīvoju latviskā vidē Kurzemē. Vēlāk pārvaldīju perfekti un bieži daudzi noturēja mani par krievieti pat Krievijā. Toties angļu valoda vēl joprojām ir tikai skolas līmenī, jo lietot nav kur.
Lasiet visu 05.10.2016. 10:36:59
Likums ietver ne tikai prasību pēc lojalitātes valstij(kas principā ir normāli),bet arī mājienus uz lojalitāti valdības politikai, tālāk vēl ir vārdi par "pareizu attieksmi pret" - vārdi, zem kuriem var pabāzt dajebko. Jo kas tad ir "pareiza" attieksme pret sevi? Dabu? Darbu? Ar šo var terorizēt jebkuru pedagogu, direktoru, kurš ir neērts vadībai, kurš atļaujas savu viedokli, kritiku, jebkura diskusija var kļūt par mīnu ar laika degli priekš skolotāja, direktora arī. Kritizē valdības lēmumus=nelojāls---> atlaist....
Manuprāt, ir jāpadomā par to cilvēku lojalitāti, kas manu iepriekšējo komentāru novērtēja kā sliktu.
Ja mazākumtautību vidusskolā klasi audzina un stundas pasniedz pedagogs, kurš neprot valsts valodu atbilstoši prasībām (augstākajā līmenī) un skolas direktors aizstāv šos kolēģus, teikdams, ka viņiem taču latviešu valoda ir svešvaloda, tad, manuprāt, ir tiesisks pamats viņa atbrīvošanai no darba.
Jā.....tagad nu piedomājiet, ko te rakstāt. Ir dzirdēts par kādu valsti tālos austrumos, kur arī likums pieprasa slavināt to un neredzēt, nedzirdēt neko.
04.10.2016 pieņēma staļina likumu nelojālus atlaist, atstāt bez darba un ģimene ar bērniem pati izmirs vai aizbrauks, jo nav Sibīrija uz kurieni pārvietot
velta no režicas 05.10.2016. 07:17:46
Kāds atklājums! Būtu tik cilvēks, bet iemeslu atradīs vienmēr!
Biedē jau iespējamība. Mēs nezinām, ko darīt darbinieks, ja viņam kāds pedagogs neiepatiksies?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.