Lietotājvārds
Parole
KrutaisForshaisSkolnieks^.^ 13.10.2016. 15:57:53
A kpc nevar fri kartupelus skola?kapec nu!?
Programma attiecas uz skolām, kas uz to piesakās.
Nesaprotu, šī programma attiecas uz visām skolām un bērnudārziem? Augļus nedod ne skolā, ne bērnudārzā (privātais bd), bet skolas pienu dod abos gan 6.vidusskolā, gan privātajā dārziņā. Dārziņā cits ražotājs un 250gr piena paciņa, skolā 200gr Rasēna paciņa.
Lai skolēni ēd augļus un dārzeņus bet tik ai ēdnīcā un pie galda .Mūsu skolā ņem uz stundām un svaida pa klasi, pat skolotājai mugurā dažreiz !
Varbūt tos banānus deva vienkārši pie pusdienām? Nevis ES programmas ietvaros. Pirmajā gadījumā tie var būt arī eksotiskie augļi, otrajā - tikai Latvijā audzētie un vesti ne tālāk par 300 km(ja nealojos, tad 300 km).
Kādā sakarā manā skolā vienu dienu deva banānus? Un vispār, pajušos gadus mums deva tikai burkānu vai ābolus. Burkānus izmētāja, ābolus neapēda visus bieži vien. Bet kad bija banāni pilnīgi visu apēda.
Gribu znāti 12.10.2016. 14:32:26
Vai kāds varētu pastāstīt, kur griezties un lūgt pārbaudīt atbilstību nepieciešamajam bērniem, t.i., gramāžu, sortimentu, produktu izcelsmi un kvalitāti, garšu jau gala produktam. Ir iepirkums, piemēram, Rīgas Dome izsludina, firma uzvar, noslēdz līgumu ar firmu un skolu, bet kas notiek tālāk? Kurš pārbauda, vai tiek pildīts līgumā atrunātais, ja tomēr sūdzības ir gan no skolēniem par ēdienu, gan skolotājiem (jo porcionē tagad skolotāji dēļ tā, ka tiek baroti arī lielākie skolēni no 5.kl., jāpaēd ātri un jādod vietas nākamajiem. Būsim ļoti pateicīgi.
Mamma skolotājai 12.10.2016. 10:49:42
"Skola" jau nav "skolotāji" - tā ir iestāde, kur taču ir kādi kontroles mehānismi. Ne jau kāds tagad skolotājiem prasīs, no kurienes ir produkti.
skolotāja- mammai 12.10.2016. 10:36:36
Skolai te nav nekādas teikšanas, nav pat iespējas nekur ziņot par neatbilstību rakstītajam. Ne jau skolotāji piešķir tos ābolus, bet ēdināšanas firma.
" skolēni trīs reizes nedēļā saņem ābolus, bumbierus, lielogu dzērvenes, kāpostus, kolrābjus, burkānus, kāļus, ķirbjus vai arī šo produktu asorti porcijas." Kā tad!!!! Mūsu skolas skolēni saņēma tikai pabriesmīga izskata ābolīšus. Nekas cits nebija,- ak, vienreiz bija mazi bumbierīši. Vai kāds šo naudas izlietojumu arī kotrolē? Vai summa, ko piešķir ēdinātājam ir pietiekama tāda sortimenta nodrošināšanai?
Andrejs @mamma 12.10.2016. 09:40:09
Ne jau skolas kādreiz ko ne tā! Tie ir ēdinātāji, piegādātāji. Tas nav skolas interesēs, ir bijuši, dzirdēti gadījumi, kad neatbilst prasībām, bet atbildība ir uz piegādātjiem vai ražotājiem, kā saprotu.
Var mainīt statūtus, jautājums ir vien par to, vai skolas godprātīgi ievēro noteikumus un virtuvē neko nemaina.
Neko neesmu dzirdējis par Bordo karotīti... Tikai par zaļo
Droši, lai paplašina, ka tikai neaprauj programmu. kā daudzas labas iniciatīvas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.