Lietotājvārds
Parole
Prieks par nominatiem. Sveicu! Prieks ka ir tik jauki, gudri, cilvēki-pedagogi. Lai veiksme un darba spars arī turpmāk!
Skauģīši - ra un Sniegs! Izlasiet nolikumu! Direktors neko nelemj. Bet skaģīšiem jau galvenais ir iespļaut. Ka tik tie spļāvieni kādreiz pašam netrāpa sejā. Ir teiciens: "Sunīši rej, bet karavāna iet uz priekšu"
Jāpiekrīt, ka ne visi sarakstā godprātīgi tikuši. Nolikums paredz garu procedūru arī ar kolēģu līdzdalību. .....
Skolotājiem prēmija algas līdz divu apmērā (atkarībā no tā, kāda kuram jaunā alga). Ja pareizi sapratu - vairāk kā 500 eiro. Prieks par visiem kolēģiem, kas to nopelnījuši godam, bet ne visi laureātu sarakstā tādi ir. Kādam pietiek sadraudzēties ar direktoru un re, balva rokā. Kas interesanti, kamēr nebija direktora draudzenīte - pat ne nominācijā. Skumji, jo īpaši tagad, kad ir šī reforma, bet negodīga nominācija liek pasmīnēt daudzkārt vairāk ...
Jautātāja atbildētājai/am 11.10.2016. 19:32:00
Nekā. Ir arī pieklājīgas naudas prēmijas.
Jautātājam 11.10.2016. 17:39:05
Taču rakstīts - skolotājiem zelta pildspalva! Prēmijas ir skolēniem
joprojām aktuāls jautājums 11.10.2016. 13:30:31
Raksts tā arī nesniedz atbildi uz jautājumu- vai skolotājiem tikai rakstāmie, vai prēmija arī? Skolēniem minēta konkrēta summa, bet skolotājiem?
Ticu, ka šie skolotāji ir to godam nopelnījuši! :) Apsveicu!
Zelta Plāksteris 11.10.2016. 12:29:23
Padsmit skolotājiem pasniegtas zelta pildspalvas, visiem Latvijas skolotājiem pasniegtas jaunā gada algas - plāksteris?ziedojums?miegazāles?duncis?vienvirziena braukšanas biļete?
Malači! Varētu gan ierosināt, lai uzvarētāji pēc tam kādā pasākumā skolotājiem pastāsta, padalās, ko dara citādāk.
otrdienas labākais joks ;) 11.10.2016. 10:08:00
Aldermane, Helmanis un Ušakovs bildē izskatās pavisam dīvaini ;). Bilde ir no cita pasākuma - Starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājus sveic R.Vējonis un K.Šadurskis.
Daži pazīstami vārdi ir. :) Apsveicu, skolotāji! Vismaz kāds jauks stariņš ikdienībā. :)
Vakar pirms apbalvošanas RD pati nemaz nebija paudusi, kuri ir uzvarētāji, nezinu, kāpēc, bet specāli pārbaudīju pie viņiem. Varbūt centās noturēt intrigu, apbalvojamie jau tāpat bija apzināti.. Tikai pēc apbalvošanas sniedza info par sarakstu. Bet labāk vēlāk nekā nekad! :D
Paldies par sarakstu! Tagad zināsim, ko apsveikt!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.