Lietotājvārds
Parole
Kolēģi, pataupiet nervus-piedalīties vai nepiedalīties ir Jūsu izvēle. Kāpēc gānīties? No tā tāpat nekas nemainīsies, vienīgi nokausiet labas idejas jau pašā saknē. To mēs mākam izdarīt profesionāli. Ideja jau ir laba un kāpēc nepadalīties, ja ir ko rādīt. Mēs paši bieži sevi par zemu novērtējam, domādami, ka mums jau nekā sevišķa nav , bet patiesībā protam radīt skaistas lietas kopā ar bērniem. Mīli pats (pati) sevi, tad arī citi sāks tevi mīlēt.
Tūtišam taisnība!
Sk He tiesam?okey,saprotu tevi okey okeyv :)))))) lai veicas un piekritu sim! haha :d
Vai Izglitibas sistema ir kartiba, ja var atlauties nodarboties ar tadam mulkibam?
Es piekrītu
Uzvarētājiem IESPĒJA (!?!?!?) apmeklēt kultūras pasākumu. Bet organizētājiem - bez maksas saņemt milzums daudz labu ideju, kuras pēc tam izmantot savos darbos! Smieklīgi, ja nebūtu tik skumji...
Pat negribu pieteikties tādam konkursam. Man spļauj virsū un grib, lai es to neredzu un nejūtu. Sirdī tāds rūgtums un pesimisms, ka nav spēka strādāt ar aizrautību.
Jā, jā. Raujieties tik, skolotāji, par savām samazinātajām algām! Stāstiet bērniem, cik viss forši un kādi jūs pozitīvi. Bet resnās valdības pēcpuses tik sēdēs un tērēs jūsu naudiņas. Bet visa Latvija domās, ka jūs savu jauno algu ar čemodāniem mājās nesat. (tas ir sarkasms, ja kāds nesaprata...)
Vai ir skaidri nosaukti labas audzināšanas stundas KRITĒRIJI? Tie IR VAJADZĪGI!
visi skolotāji nav tikai literāti 08.10.2016. 18:08:40
Diez vai labs ķirurgs tikpat veiksmīgi strādās kā bērnu ārsts vai stomatologs, diez vai labs mehāniķis- kā agronoms. Arī pie vislielākās vēlmes tas nedrīkstēs notikt.Tikai tur augšās var būt neprofesionāļi( bez kategorijām- nevētīti, ka tik partijai lojāls, bez specifiskās izglītības, nav vajadzīga pat augstākā izglītība!) Lai kļūtu pa skolas direktoru, vajadzīga pieredze vadošā amatā. Deputātam-nē! Un viņu var (ja vajag) iebīdīt ministros. Sākumskolas skolotājs nedrīkst mācīt matemātiku 5. klasē, bet par izglītības ministru- mierīgi!
Ļoti daudzi komentāri nav skolotāju rakstīti. Mans kolēģis, fizkultūras skolotājs , arī kļūdaini raksta, taču sportā bērni ir spicē ne tikai novadā, arī republikā un ārpus tās. Jā, latv. valodu viņš nevarētu mācīt un es- diez vai sportu!
Kļūdu labotājas!Labāk savus bērnus audzinātu! Kurš nekļūdās? Varbūt to rakstīja skolēns!:):)
piebilde - mamma 07.10.2016. 14:26:33
JāI Nevis applaudē, bet aplaudē! Kauns, ja skolotāji neprot rakstīt gramatiski pareizi. Konkurss taču nav obligāts, nav ko satraukties. Negribi- nepiedalies!
Skolotāja, Jūs varat izteikt savu viedokli, bet dariet to gramatiski pareizi, jo no Jums mācās bērni! Nevis nēesmu, bet NEESMU aita!
Par kādu algu man būtu jādara šis darbs.............
Lai paši nāk un vada!
Nekorekti! Cik ilgi domāsiet "Būrī".Visi skolotāji cenšas un kad viņiem patīk stundas, viņi applaudē un pasaka paldies! Tādas stundas ir visiem skolotajiem!Ie3mācieties domāt, mēs mācām bērniem domāt!Man ir kauns par šo šauro institūciju domāšanu!Iesaku pašiem sev sarīkot konkursu: Profesionālākais ierēdnis!:):) Vai kāds man aizliegs izteikt savu viedokli?Nē- es dzīvoju 21.gs. un nēesmu aita Latvijā!
Pēc saņemtās algas es to noteikti nedarīšu.
Skolēni, tas ir darbiņš jums! Piesakiet skolotāju, pašam jau to būtu neērti darīt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.