Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 22.10.2016. 14:47:01
Nu, gan patrioti latviski jau nerunā. Kā var attīstīt iemaņas, ja māca svešā valodā? Ev, kur ir Dzimtā Valoda? Jārunā ir latviski, jo savādāk šeit runās krieviski. Латвия моя родина! Vai gribiet šādu realitāti? Ja nē, tad runājat latviski. Un, jā 11. novembris jau tuvu, tāpēc šādas domas galvā.
Pēc pieredzes - ja tomēr nav neviena, kurš to pasākumu kaut cik vada un bīda uz priekšu,tad ātri vien viss apsīkst. :) Vajag tomēr būt kādam pedagogam - palīgam, mentoram. Paši vien nevarēs. Bet veiksmi!
Ierosiniet skolēniem! Varbūt aktīvākie paši vēlēsies organizēties un kaut ko izveidot.
Liekas, arī mūsu skolā jau sen būtu nepieciešams debašu klubs. Ja ne klubs, tad vismaz periodiska, kampaņveidīga organizēšanās, - vidusskolas un 9. klases vecumā tās ir ļoti vērtīgas prasmes.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.